Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Dèmon szerető? Tapasztalat...

Dèmon szerető? Tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Felkeltette az èrdeklődèsemet. Sajnos nem sok információt találni erről, ezèrt èrdekelnènek valódi tapasztalatok is (akár privátban is).

#szerelem #Rituálè
2021. dec. 17. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Matt Damonnal próbálkozz.
2021. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Csak szeretnéd.
2021. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy szeretnèm. Ha így lenne is, az èn dolgom lenne. Èn azt kèrdeztem, van e tapasztalata valakinek ezzel kapcsolatban? Mert èrdekesnek találtam a dolgot. :)
2021. dec. 17. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Tinderen probáltad?
2021. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Badoon vannak az ilyenek
2021. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
68%
Mire vagy kíváncsi? Ha "alkut" kötsz egy ilyennel akkor a lelked az övé,nem csalhatod meg de elvileg olyan jók hogy nem is vágynál többet utána emberre. :) És egy ilyen kapcsolat több életre is szól akár,ő biztosan nem fog megcsalni téged.
2021. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nézd meg macarony tradgey tiktok csatornáját van róla 2 videó hogyha kell eltudom küldeni. Amúgy engem is érdekel.
2022. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!