Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elsőnek azt álmodtam, hogy...

Elsőnek azt álmodtam, hogy apa rájött hogy anyának szeretője van, és most megint ugyan az. Miért?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg megtudná nekem fejteni?

2014. aug. 30. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen fejteni? Ez csak egy álom.
2014. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de miért álmodtam már 2x is ugyanazt?
2014. aug. 30. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tudatalatt motoszkál benned ez, és racionálisan lenyomod (a tudat alá) Igen ám, de mikor alszol, akkor a racionális tudatrész alszik, az elnyomottak kiszabadulnak a börtönükből -és meglehetős kuszaságban viháncolnak - tehát NEM jelenti azt, hogy ez igaz, hanem, hogy téged foglalkoztat valahol ez.
2014. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Valszeg te is tudod már, h anyádnak vannak szeretői, mert imád hetyegni, mint tipikusan a nők, csak nem mered magadnak se bevallani.
2014. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Láttál valamit, ami akkor fel sem tűnt, csak a tudatalattid riaszt, hogy valami nincs rendben.
2014. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!