Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitjelenthet ez az álom? (lent)

Mitjelenthet ez az álom? (lent)

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal csókolóztam álmomban, akibe régebben szerelmes voltam. Én a mögötte lévő padba ültem, ő pedig hátrafordult hozzám, és úgy. Ezt meglátta az osztályfőnökünk, és azt mondta, hogy ez még nem nekünk való dolog, és mi mindketten rávágtuk, hogy mi nem is csókolóztunk. És itt véget ért az álmom, vagy legalábbis nem emlékszem másra.

13/L


2010. szept. 8. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Mittomén
2010. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy mindketten szeretitek a másiakt de nem akarjátok bevallani.
2010. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is vágyteljesítő álom lehet. Egy álom abból a szempontból is hasznos lehet, hogy megmutathatja, mit szeretnél.

Az álmod elején biztos arról van szó, még ha tudat alatt is, hogy neked talán még mindig jelenthet valamit.

2010. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehetséges, hogy szeret?!

Sokat becézget meg néha megfogja a kezem, ilyesmi apróságok. De az osztályból a többi lánnyal is ezt csinálja.

2010. szept. 8. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
b*zi és nem akar a fiukkal barátkozni
2010. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok mér.Kíváncsi vagyok mindenkinek a véleményére.
2010. szept. 9. 15:57
 7/8 A kérdező kommentje:
*még
2010. szept. 9. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, h csak a vágyaidat álmodtad meg. Az, meg h így viselkedik utalhat arra, hogy kedvel téged, a barátjának tart, de azt is jelentheti h tetszel neki. Mivel nem ismerlek titeket nem tudok konkrétabbat mondani. :)
2010. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!