Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítség kell az álmom jelenté...

Pro Patria kérdése:

Segítség kell az álmom jelentésében. Lehetőleg szakavatottak válaszát olvasnám. Tudtok?

Figyelt kérdés

Álmomban egy tisztáson ültem néhány emberrel. Hirtelen megtámadtak minket kutyák/farkasok. El akartam rohanni, de a kutya elém állt, morgott, én pedig féltem, hogy rámtámad. Megpróbáltam kitérni előle, de ő kőrözött előttem, egy percig sem levéve rólam a tekintetét. Visszahúzódtam a többi emberhez, és a kutyák elmentek. Meguntam a helyzetet, elindultam ki a többiek közül, és hirtelen megint körberohant egy kutya körülöttem. Tartottam a kezemet, meg ne harapjon, és rájöttem: nem is akar megharapni. Arra gondoltam, valószínűleg csak "tereli a nyájat".

Akkor néhány emberrel titokban, csendben mégis meglógtam, és felmásztam egy erdős domboldalon. Ahogy kapaszkodtam a fákba, le ne csússzak, hangyák mászták végig a kezemet. Nem törődtem vele, tovább mentem, és a domb tetejéről megláttam egy hatalmas oázist lent a völgyben.


2010. szept. 9. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
szeretsz kirándulni, de félsz az erdőben az állatoktól
2010. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem igazán érzem magamra nézve igaznak:S
2010. szept. 12. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy nagyon fontos probléma vár megoldásra az életedben, ami nem könnyű, keresed a kibúvókat alóla, menekülsz előle, bárhogyan próbálsz elmenekülni, a megoldás rád vár, te pedig tudod, hogy neked kell megoldanod a helyzetet, mégpedig sűrgösen. Néha úgy érzed könnyű a megoldás, néha viszont elrejtőznél előle az egérlyukba is ha tehetnéd.

Biztos vagyok benne, hogy nincs könnyű feladatod, ezért uralja a tudatalattidat, és tudatalattid álom formájában vetíti ki neked ezt a helyzetet. Sok sikert, remélem válaszom segítség volt számodra.

2010. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen segítség volt, nagyon szépen köszönöm! És el tudod mondani, hogy ezekre pontosan mikből is következtetsz?
2010. szept. 12. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:

11:58. Amiből kövtkeztetek, nagyon egzszerű:

Az álmokat nem szabad szó szerint értelmezni, ahogyan az álmoskönyvek leírják. Mikor álmodsz, és ez az álom érzést kelt benned,(jelentőséggel bír számodra) akkor gondold végig, hogy a valóságban melyik az a helyzet ami hasonló érzést kelt benned. És máris tudod, mit akart neked jelezni az álmod. Szimbólikus álmok a választ, a helyes döntést is jelenthetik, mint például a Te esetedben az oázis. A sivatagban a szomjazó ember számára az oázis jelenti a megváltást,azt hogy megpróbáltatásai véget értek, nélad utalhat arra, hogy meg fog oldódni a problémád amivel küszködsz,és megkonnyebbülten fellélegezhetsz majd.

2010. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok.
2010. szept. 12. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy vagy pár olyan ismerősöd akivel muszájból találkozol és megoldatlan problémád van vele, meg akarsz tőle szabadulni, de nem tudod hogyan szakítsd meg a kapcsolatot vele/velük. Álmodban sikerült megszabadulni tőlük, a hangyák szerintem a kellemetlen érzést jelképezik, amiket benned keltettek, keltenek (mintha a hátadon futna a hideg) Remélem sikerül megoldást találnod, sok sikert.
2010. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 13. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!