Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik hogy kórházban haldokl...

Létezik hogy kórházban haldokló ember halálakor megjelenik szerette otthonában álmában?

Figyelt kérdés
Létezik hogy párom a halálakor megjelent otthon álmomban?

2022. jan. 21. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Nem kell mindenkit a földbe döngölni, persze van, aki ettől érzi jobban magát. "Kongnitív torzítás" ráhúzni mindenre, amit nem tudsz megmagyarázni, lusta dolog és csőlátásra vall."

Szvsz inkább az vall ostoba csőlátásra, amikor egyesek bármibe megpróbálnak valami semmi által semmilyen formában bizonyított, mondvacsinált magyarázatot ráhúzni, mert nekik az kényelmes...

2022. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor nálad létezett? Wz most akkor nem is egy kérdés?
2022. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
10/12.Lehet hogy én se álmodtam,de megjelent és akkor amikor meghalt,a zárójelentésből tudtam ma a halál időpontját.Amikor megjelent én olyan boldog voltam hogy újra itthon ,de sajnos elhunyt.
2022. jan. 22. 11:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Amikor meghalt egy közös barátunk, aki a felső szomszédunk is volt egyben, a páromnak volt egy erős jelenlétérzete. Azt mondta, hogy meg sem lepődött, amikor pár órával később megkapta a halálhírét, mert addigra ebből már tudta, hogy mi történt.
2022. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!