Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy találhatja meg az ember...

Hogy találhatja meg az ember a saját spirituális mesterét? Vagy ha az ember spirituálisan a megfelelő szintre jut, akkor magától megjelenik valamilyen formában a mester?

Figyelt kérdés

#szellemi vezető, spirituális mester
2020. nov. 20. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutató munkával. De előszőr azt kutasd hogy nem e ostobaság amiben hinni készülsz(nem lesz elég 2 netes cikk) és nem egy ostoba fanatikus készülsz követni.
2020. nov. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Mit nevezel spiritualitásnak? Mi minden érdekel azon a területen belül? Kit nevezel mesternek? Mik a feltételei, produktumai, minősége az illetőnek? Ezeket hogy ellenőrzöd?


Oly sok itt a kérdés...

2020. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Grimfox ***** válasza:
66%
Az ember tanul, fejlődik, téved, újrakezd, törekszik. Közben keresi azt, aki hasonló, mint ő, de már többet elért, akitől tanulhat. Ha talál ilyet, akkor az a személy meg fogja ítélni, hogy a kereső elég érett e már, és hogy a tanító maga képes e neki tanítani valamit. Igazi mestert az ember nem talál. Állítólag a mester találja meg a tanítványt. De lehet, hogy egyikük sem találja meg a másikat, egyszerűen csak szükségszerűen találkoznak.
2020. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Magadban, ahogy egyre jobban fejlődsz megjelennek a lehetőségek és egyre inkább hallgatsz a belső hangodra, mert az a forrás! Ehhez sokat kell olvasni, figyelni és távol tartani magad a tisztátalan dolgoktól, hamis tanítóktól, világi hívságoktól és megérteni, hogy mi az igazi érték.
2020. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a beérkezett hozzászólásokat!


Kedves 2-es válaszoló!

Írtam ki egy másik kérdést is ami pont ezen kérdésekkel foglalkozik amiket Te is feltettél. De lehet oda is írtál választ így már láttad Te is ezt a kérdést és az ide beérkezett válaszokat. Különben köszönöm, valóban érdekes kérdések ezek is. Ez az általad feltett kérdésekkel foglalkozó kiírt kérdés.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__108..

2020. nov. 20. 21:31
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem te túlságosan rápörögsz erre a dologra. Ez már a sokadik kérdésed ebben a témában, ami persze nem baj, de én nem gondolnám, hogy ezzel előrébb leszel. Én azt gondolom, hogy keresd meg a hozzád való meditációs formát, és csináld, szenteld rá a lehető legtöbb időt! Ennyi. A többit bízd rá a sorsra.

Nem kell mások meditációs tapasztataival foglalkoznod, azok semmit nem fognak segíteni rajtad, és nem kell mestert keresned. Ha a tanítvány készen áll, a mester meg fog jelenni.

2020. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszadó!


Köszönöm a válaszod. Csupán arról van szó hogy szeretném jó alaposan körbejárni a témát és minél több információt szerezni és kapni mindezekkel kapcsolatosan.

2020. nov. 21. 03:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a sötét oldalt képviselem.


Fekete mágiát gyakorlom.


Amit elértem, az mind az öncélú,önmagam szolgáló út miatt van.


Majdnem húsz év tanulmányozom a spiritizmust, okkultizmust mágiát, keleti filozófiákat, de már az elején tudtam a tudás amit megszerzek, csakis öncélú lesz.


Soha nem segítek senkinek, pedig rengeteg dolgot tudok, még ha egy vagyont kínálna akkor sem.


Amit tanultam és kipróbáltam megtartom magamnak ezt a tudást tovább viszem a többi életembe már.

2020. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as válaszadó!


Köszönöm az őszinte választ, tiszteletben tartom ezt a megközelítést is mégha tőlem ez távolabb is áll.

2020. nov. 21. 16:17
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Tanulni bárkitől lehet,a sarki zöldségestől is,csak legyél rá éber.Egyébkent pedig egy spirituális tanítód van,magadban belül találod meg!
2020. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!