Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most akkor ez alvásparalízis...

Most akkor ez alvásparalízis volt, vagy..?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy fekszem az ágyon, ugyanabban a pozícióban, mint ahogy elaludtam. Nagyon valósághű volt, teljesen elhittem, hogy nem álmodom. Mivel a fal felé fordultam, az volt az álmomban, hogy a falon láttam egy árnyékot kb mint egy ufó úgy képzeljetek el, nagy fej, vékonyabb test és valami fura űrlény nyelven suttogott a fülembe, amit én tisztán hallottam, de semmit nem értettem belőle. Én háttal voltam neki, csak az árnyékát láttam a falon, meg azt érzékeltem, hogy bejött a szobámba. Válaszolni akartam neki, de semmi hang nem jött ki a torkomon, majd rákoncentráltam és végül suttogni tudtam neki én is, de elég csúnyán beszéltem vele, lényegében elküldtem a f.szba, meg őt is elkezdtem szidni.:)) Álmomban nem akartam felé fordulni, se megmozdulni, viszont amint eldöntöttem, hogy megmozdítom a kezem/lábam, sikerült is viszonylag hamar (kb másodperceken belül), de az az érzésem volt már akkor is mikor felkeltem, hogy el voltak zsibbadva a végtagjaim és emiatt nem tudtam azonnal megmozdulni csak pár mp késleltetéssel. Nem tudom, hogy ez most alvásparalízisnek számít-e, vagy sem, mert hálistennek sosem volt még velem hasonló sem.

Ki mit gondol?



2022. jan. 24. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Alvásparalízis volt.
2022. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Kétség nélkül az volt.
2022. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Alvásparaizis lehetett.

Nekem pár éve volt egy nagyon hasonló álmom. Meg is lepődtem, mikor ezt elkezdtem olvasni. Már azt hittem, ugyan az lesz.

2022. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2022. jan. 24. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
A szürke idegen mentális támadása volt. Az emberek lelkeit eszik, ezek kollektiv tudata alkotja az ugynevett istenét a három világvallásnak. Aleister Crowley le is rajzolta amikor kapcsolatba lépett velük. Veszedelmes szörnyek.
2022. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval, pár éve volt egy élményem, hogy fekszem az ágyamban, a fal felé befordulva. Vagyis hát erre az állapotra ébredtem fel, de lehet hogy csak téves ébredés volt.

Lényeg, hogy sötét éjszaka volt ugyan, de a redőny nem volt lehúzva, így a kintről beszűrödő vasúti refletorok fénye bevilágitotta némileg a szobát. Unottan figyeltem, ahogy a szélben hajladozó nyárfa árnyéka mozog a falon és az ágak árnyai közül lassan kibontakozott egy humanoid árnyéka, esetleg lehetett egy kis soványabb emberé is, de nem azért ahhoz eléggé silány alkat volt. Valahogy nem gondolkoztam azon, mit keres egy "ember" árnyéka a 4. Emeleti szoba falán, csak figyeltem, ahogy ott sunnyog, mozgolodik a fa árnyékai között. Észrevettem azonban, hogy le vagyok bénulva, legalábbis úgy,emlékszem, bár anno kb minden éjjel volt paralizisem. Mindegy is,de ezután pedig azt éreztem, mintha egy erő húzna az ágyról lefelé.Jobb híján kapaszkodtam a lepedőbe. Mire végül hirtelen szűnt meg az egész tapasztalat. És tényleg az ágy szélén voltam egy centi kellett hogy leessek.

Hát, fura volt.

2022. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

5-ös: milyen szürke idegenek? Az a crowley egy sátánista volt, pontosan tudta h ezek démonok. Szóval aki nem szeretne többet ilyet tapasztalni az forduljon Istenhez, vagy próbáljon meg Jézusra gondolni ha épp ilyesmi történik vele. Ez a videó érdekes lehet:

https://www.youtube.com/watch?v=GGkSu3CEqt0&ab_channel=Heave..

2022. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!