Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás lehet ettől?

Tudatos álmodás lehet ettől?

Figyelt kérdés

Szóval ma este megtörtént az első rendes tudatos álmodásom. Régebben előfordult olyan, hogy rájöttem, hogy álmodok de nem tartott sokáig. Valamint rendszeresen fel tudom ébreszteni magam egy rossz álomból. Mindig is érdekelt a téma de sosem gyakoroltam.


Néha frontinnal alszok el (nem vagyok ráfüggve) és észrevettem, hogy azokon az éjjeleken miután hajnalban felébredek alvás paralizishez hasonló dolgokat tapasztalok. Hangokat hallok a szobában, ma este mintha láttam is volna, de nemtudtam szólni barátomnak és mozdulni sem, ezért a szokásos módom valahogy kijottem belőle mint egy rossz álomból (nemtudom van e ilyen vagy szimpla álom lehett) Nade utána jött az álom és vegig tudatomnal voltam azt csináltam amit akartam. Elég hosszú volt, vegigjártam egy ismeretlen helyet ami végül a falum lehetett csak kicsit más elrendezésben.


A kérdésem az, hogy ez a frontin miatt van? Ha igen, nem értem mi köze lehet hozzá egy nyugtatónak.


Köszönöm a válaszokat.


25/L



2021. dec. 4. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem a stressz miatt van és az alvás paralízis kiváltó oka a szorongás és nem a gyógyszer.
2021. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezer éve nem stresszelek és nem is álmodom. Azt szoktam mondani, hogy megélem, amit mások álmodnak
2021. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani, hogy a tudatos álmodáshoz semmi köze az alvásparalízisnek. Egy elterjedt tévhit a neten hogy a tudatos álmodás alvás paralízist okozhat.
2021. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!