Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a volt pasim...

Mit jelent ha a volt pasim exével álmodok?

Figyelt kérdés

Igazából volt egy kis bonyodalom az exével, elkezdett irkálni stb, és szerintem még nem tették túl magukat egymáson, ezért meg sok másért is (kicsit toxic volt a kapcsolatunk) befejeztük a dolgot. Nem volt hosszú, kb fél éves (vagy még annyi sem), de én nagyon akartam vele, ő meg bizonytalan volt, és így nem láttuk értelmét.

Az álmomban az volt hogy én és a csávó exe jóban vagyunk, mint a barátnők, úgy hogy az exe kezdeményezett, pedig a való életben utáljuk egymást (és én kicsit őt okolom az egészért). Szerintetek ez mit jelenthet?



2022. jan. 27. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Te a leírás alapján akár velem is álmodhatsz. Majd megnősz egyszer.
2022. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Exed exével álmodni azt jelenti, hogy aludtál.
2022. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Exem exe szexelgetsz-e?


Szerintem az álmod azt jelenti, hogy lassacskán feldolgozod a szakítást.

2022. jan. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tak ***** válasza:
Beszéltek rólad a hátad mögött rossz szándékkal,ezt érzi meg az ember legtöbbször.
2022. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogyis érzi
2022. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!