Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez milyen álom már? Teljesen...

Ez milyen álom már? Teljesen összezavarodtam tőle.

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött,h a bnőmmel ültünk ketten egy full üres teremben.Belép erre az exem olyan cuccban ami nincs is neki (liláskék ing,nyomi fekete mellényke,méterrúd),és elkezd

ő lenni a tanár.Írogat a táblára mindenfélét,egyszer csak odalép a bnőmhöz és azt mondja neki: ˝Kedves X,az Y csinálja jól a feladatot,mert ő utál engem és én azt szeretem!˝ És

csapkodja a bnőm asztalát a méterrúddal és nagyon megdorgálja.Nekem meg adott 2 pluszt a diákigazolványomra.Nem tudom,hogy csinálta,de a vicc az benne,hogy én

tényleg utálom a csávót.Valakinek tippje van,hogy mi lehet ez az és miért álmodtam ilyet?


2010. szept. 9. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
o.o looool
2010. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Álmodban mindig arról a személy jelenik meg akit utálsz vagy nagyon vársz rá. Hát nem semmi álom
2010. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elmondtam anyámnak,aki meg azzal jött,h biztos megint belezúgtam abba a nyomiba xDD ettől kicsit bef*stam :// de olyan szar volt,h úgy közeledett mint tanár és ez tök fura volt...mert én mint normális csávót is ki nem állhatom,nemhogy mint tanárt...ájjh..rémes xDD
2010. szept. 9. 22:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelentheti,hogy van tanulni valód abból a volt kapcsolatból.
2010. szept. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az biztos is,pl az,h ekkora érzelmi fogyatékosra ne pazaroljam az időmet többet xDD
2010. szept. 10. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!