Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bulizni voltam megjelet az...

Bulizni voltam megjelet az exem és az új nője. Sirva távoztam de ők követtek ekkor egy kutya megjelent. Exem megfogta a kezemet fel vitt a lakására az ajtón a 164 láttam a kutya és a nő is követtek minket. Mirok az exem szerelmet valott a nő eltünt?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket segítsetek megfejteni ezt az álomt. Nem tudok nyugodni amíg választ nem találok rá. Buta vagy hülye esetleg sértő megjegyzéseket mellőzük. Nem vagyok rá kiváncsi. Legyetek szívesek tiszteletudóan viselkedni és értelmes válaszokat adni. Ha nem tudsz normálisan válaszolni inkább ne is válaszolj. Köszönöm!

#kutya #álom #ex #álmoskönyv #megfejtés #164 es szám jelentése
2022. febr. 3. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Még mindig szereted az exedet és szeretnéd, ha visszamenne hozzád és téged választana az új barátnő helyett.
2022. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Felébredt a lelkiismeret az exedben, amiért csak úgy otthagyott és megcsalt, a kutya a hűséget jelképezi, ez az állat figyelmeztette az exedet a hűség fontosságára és elérte nála, hogy az a nő eltűnjön az életéből.164 számjegyeit összeadva 11 jön ki, amelyben a két egymás mellett álló egyes szám két ember egymásra találását, egymás mellett állását szimbolizálja, ugyanakkor egy új kezdet jelképe is.
2022. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%
Nem tudom, mit jelent, de neked sem ezzel kéne foglalkozni, hogy kijárd a 6 elemit.
2022. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

"Buta vagy hülye esetleg sértő megjegyzéseket mellőzük"

Fasza, akkor ide sem írhatok...

2022. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#2-es megfogta a lényeget. Már régebb óta elenezgetem az álmaim és én is ezt vettem ki belőle.
2022. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!