Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet valami oka a kóbor...

Lehet valami oka a kóbor állatok megjelenésének? /lent/

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja költöztünk be a néhai dédnagymamám házába. Több, mint 2 éven keresztül újítottuk, rá sem lehet ismerni. A dédnagymamám és a dédnagypapám is itt hunytak el, illetve a fiuk pedig a szomszédban, kb 6 évvel ezelőtt (ott lakott a feleségével egy másik házban). A ház az elmúlt 2 évben nem igazán volt körbe kerítve, így jöttek mentek az állatok (vidék, volt őz is a hátsókertben). Elől megcsináltuk a kerítést, viszont hátul nem, így még mindig vannak kóbor állatok. Én folyamatosan otthon vagyok, mindet látom és azt figyeltem meg, hogy mindegyik fekete. Legalabb 5 különböző fekete kutya és 3 különböző fekete macska fordul meg nálunk rendszeresen. Ráadásul az egyik fekete macska, elég csúnya, látszik, hogy kóbor, mindig nagyon nagyon felveszi velem a szemkontaktust, és minden ablakon benéz ahol be tud. Tegnap megjelent, pont kint voltam, rámnézett és egy jó 3 percig nézett majd tovább ment. Viszont ma, kint álltam és odajött és kb 4 méterre tőlem lefeküdt. Közben végig figyelt. Hozzátenném, hogy nem szoktuk etetni őket, és egyik sem vad (a kutyák sem, még csak nem is ugatnak). Gyakran csak odajönnek, futnak egy kört aztán elmennek. Szerintetek van ennek valami oka, és ha igen, mi lehet? Főleg annak, hogy mind fekete...

Nem szoktam ilyen dolgoknak nagy feneket keríteni, de most nem érzem úgy, hogy ez véletlen.



2021. máj. 28. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom családtagok, talán ezért egy a színük. A macska meg azért néz, mert egyrészt bizalmatlan kicsit, másrész éhes.
2021. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem eteted meg szerencsétleneket ahelyett, hogy baromságokat kérdegetsz?
2021. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom,hogy éhesek,semmi különleges nincs a viselkedésükben.A fekete állatok mind "őrzők",ha a spirituális viszonylatra vagy kíváncsi keress rájuk a szimbolikájukban...és etesd meg őket..
2021. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy te leszel az új magyar Anna Breytenbach? :)


https://www.youtube.com/watch?v=4CpXAUejmxw


Sose tudhatjuk...

2021. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a környéken valaki eteti őket,és azért veszik fel veled a szemkontaktust,azért merészkednek közelebb mert tőled is ezt várják,ezt ellenőrzik.Ha van a házban vagy ház körül kaja maradnak,ha nem mennek tovább a házakhoz.
2021. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A környéken valaki, aki kiengedi az állatait, szereti a feketéket, ezért mindig ilyet választ. Én is csak fekete színű cicát és kutyát tartok, évtizedek óta. Többet is általában. Semmi különös nincs ebben. Az is lehet, hogy ezek a cicák szaporodtak is, továbbadva a színt. Semmi fura nincs ebben. Én örülnék nekik.
2021. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap vonultak nálunk egész nagy számban.
2021. aug. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!