Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban nehezen kapok levegőt...

Álmomban nehezen kapok levegőt és nem tudom mozgatni a végtagjaimat. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
alvás paralízis,nekem oylan volt,h nem éreztem,h lélegzek és nagyon megijedtem:/
2010. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ahogy az első írta: alvásparalízis. (csak megerősítésképp:) )
2010. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Rettenetes érzés Nekem csak 1x volt ilyenem, de még pár napig sírtam az ijedtségtől.

2010. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyha azt álmodja,hogy nem kap levegőt,és nem tudja mozgatni a végtagjait,az nem alvási paralízis.Nem pontosan érthető a kérdés.
2010. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet alvás paralízis, nekem eddig 2x volt...
2010. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, sajnos elég gyakran. Én kapok levegőt, de nem tudom kinyitni a szememet, nem tudok szólni vagy kiáltani, és gyakran még fura hallucinációk is társulnak hozzá. Nálam ez mindig olyankor fordul elő, amikor a férjem reggel elmegy dolgozni, és én még visszaalszom. Amikor mellettem van, soha nem fordul elő. Olvasgattam ehhez kapcsolódó cikkeket, és szerintem olyankor nyugtalan vagyok, amikor egyedül alszom, és ettől lehet. Mindenesetre borzasztó érzés!
2010. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Volt ilyen gyerekkoromban. Napközben is azon járt az eszem, hogy mitől lehet. Az jutott eszembe, hogy talán arccal a párnán fekszem alvás közben, és ezért lehet. Elhatároztam, hogy ha megismétlődik ilyen álom, erre fogok gondolni, hogy csak el kell fordítani a fejem! Sikerült! Igaz, a mozdulattól fel is ébredtem. Többé nem volt ilyen álmom.
2010. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elsőként az öcsém számolt be többször arról hogy felébred lélegzik de sem beszélni sem mozogni nem tud,igazán ijesztő volt majd átéltem én is nem egyszer...igen, felébredek de se nem tudok megszólalni se nem tudok mozogni jó néhány másodpercen keresztül!talán azért lehet mert félig van ébren a test illetve az agy,de az egyike a legijesztőbb alvás közbeni ébredésem után történő dolgoknak az mikor olyan sokáig aludtam a félkezemen,hogy olyannyira elzsibbadhatott hogy nem tudtam mozgatni,na akkor nagyon megijedtem felugrottam és teljes erőmből ráztam ijedtemben...
2010. szept. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!