Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom valóra vált már nektek?

Álom valóra vált már nektek?

Figyelt kérdés

A mai reggel úgy ébredtem,hogy ossze visszaságokat álmodtam. De ahogy telt a napom, olyan szimbolumok amik benne voltak az almomban, megjelentek nappal is. Nem irnam le, de tagadhatatlanul valora valt. Peldakent, hogy egy olyan emberrel almodtam, akivel mar regota nem beszeltem, es ma irt nekem. Plusz azt almodtam vele, hogy kepeket kuldott egy budapesti varbol. Aztan elmeselte, hogy mit fog csinalni legkozelebb pesten, es a hely amit emlitett ott van amellett a var mellett, amirol almodtam.

Ezelott sose emlitette, ezert most, hogy leesett, teljesen osszezavarodtam.

Regebben is hittem abban hogy az almoknak van valamifele jovore utalasa, de ma ezt nagyon durvan erzekeltem. Massal fordult mar elo hasonlo?



2022. febr. 22. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen.
2022. febr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen. Azt álmodtam, hogy feljelentettem itt valakit és kitiltották, és teljesült az álmom.
2022. febr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fönököt?
2022. febr. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nem én irtam de én vagyok benne..

Nem tudom mi a baja de egyszer kérdeztem hülyének nézett pedig tudta hogy igaz nem vàlaszolt inkàbb..most azt vàrják el megint én keressem?tàmadjam le a képzelgéseimmel?-biztos nem..különben sincs egyedül..

2022. febr. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Humor Herold ***** válasza:
Sokszor álmodtam már hogy reggel ébreszt az óra, felkelek , készülődök, és elmegyek dolgozni. Ha épp nem hétvége van, akkor azonnal valóra is válik. Olyankor mindig deja vu érzésem van :)
2022. febr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem a látottak keverednek és lesz egy abszurd katyvasz. Vagy csak spontán bármilyen hülyeség
2022. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!