Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Meztelenül voltam, láttam a fedetlen melleimet más emberek előtt. Aztán egy zacskónyi nyers csirkemájat láttam, amiből fehér férgek másztak ki, az egyik kirágta a zacskót és felém kúszott. Nagyon megijedtem.


Jelent ez valamit?


2022. febr. 28. 15:54
 1/5 Grimfox ***** válasza:
82%

A meztelenség szégyenérzetet jelöl, és kiszolgáltatottságot. Általában a kiszolgáltatottság formája, és az, ahogy ezt mások kihasználják, az okozza a szégyent. Az undorító dolog, ami feléd közeledik, ha ugyanebben az álomban volt, jelölheti azt a dolgot, vagy személyt, akinek úgy érzed, ki vagy szolgáltatva, aki miatt a szégyent érzed és akinek a közelsége, közeledése undorral tölt el. Vagy épp ijedtséggel.

Ha nem tudod ezt a múlt, vagy jelen eseményeire vonatkoztatni a való életedben, akkor más lehet a megfejtés.

2022. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiszolgáltatottság, undor, félelem. Azt a helyzetet kell megkeresned mostanában, amivel kapcsolatban így éreztél. Vagy valami jövőbeli helyzet, amiben úgy érzed kényelmetlenül fogod érezni magad. Az sem kizárt, hogy a rémálom nem személyes, hanem a tudatalattiban lecsapódó közéleti konfliktusokat mutatja.
2022. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elmúlástól, a haláltól, az öregedéstől való tudatalatti félelem miatt keletkezett ez az álom. A fiatal mellek, a gyönyörű test úgy járnak, mint a férges máj. Elmúlik a szépség, elmúlik a fiatalság és jönnek a nem szeretem évek, az öregség, a pusztulás.
2022. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 talált!
2022. febr. 28. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valami játék? Áruld már el mit nyert a szerencsés megfejtő, nagyon kíváncsi vagyok.
2022. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!