Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom? Ez...

Mit jelenthet ez az álmom? Ez igazából a véleményem a srácról?

Figyelt kérdés

Kavarok egy sráccal, még csak nagyon ismerkedésnek sem mondanám.

Álmomban viszont ketten lettek két nagyon hasonló kaliberű srác elsem tudom dönteni már melyik volt amelyiket tényleg ismerem melyik amelyiket csak álmodtam.

Álmomban az egyik azt mondta nekem a másikról, hogy hagyjam a fenébe ő csak egyszer beszélt vele, de szerinte egy b*nkó, beképzelt, agresszív ember.


Tudom nem sok info, viszont tudom, hogy vannak itt akik szoktak álmokat fejteni, hátha nekem is valaki :)


2022. febr. 28. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A tudat alatti kétségeid megtestesülése a másik srác az álmodban, aki le akar beszélni a fiúdról. Valami azt súgja neked belülről, hogy nem teljesen okés ez a kapcsolat, mert még nem tudta elnyerni teljes mértékben a bizalmadat a fiúd. Több idő kell ehhez.
2022. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!