Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Főképp lányok véleményére...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főképp lányok véleményére vagyok nagyon kíváncsi! Segítséget kérnék! Mire utal ez?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolába, aki nagyon tetszett és ezért elhívtam őt talizni, már kétszer találkoztunk és tervben van a harmadik, a találkozókon egész jól érezte magát sokat nevetett és ő is mondott hülyeségeket, jól elvoltunk, viszont iskolában kerül engem és szándékosan nem veszi fel velem a szemkontaktust és nem is köszön, mintha ott sem lennék vagy mintha nem ismerne, mire gondoljak? Mit jelent ez a viselkedés?

#lány #szerelem #mit jelenthet ez #help me girls
2019. jan. 17. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle
2019. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak barátként tekint rád, azért kerül,mert ha belegondolok énis így viselkednék valakivel akire csak barátként tekintek, nem akarnám, hogy azt higyje lehet több is köztünk, ezért kerülném a szemkontaktust, mert ha valakibe szerelmes lennék vagy csak tetszene, biztos nem tudnám levenni róla a szemem és nem kerülném. :D De tényleg az a legbiztosabb, ha tőle kérdezed meg.
2019. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt 18/L
2019. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Talizni", "ő is mondott hülyeségeket". Ha egy lányra potenciális partnerkent tekintek, akkor nem talizni hívom el, hanem randevúra és utalást teszek a randin során, hogy bejön, és nem barátkent tekintek rá(SOHA nem mondod ki szó szerint). Illetve nem hülyéskedni hívom el, lehet viccelődni, és jó ha humoros vagy, de tudni kell mikor érdemes és mikor nem. 17 éves taknyosként már 20 évessel is voltam randevún és máshol is, ezt tapasztalatbol írom neked. Az jön le nekem, hogy a lány barátként tekint rád jelenleg, mivel lehet semmi olyan jelet nem adtál neki ami miatt többet hihet, vagy szimplán nem jössz be neki, de ezt már a találkákon ki kellet volna puhatoloznod és levenni, hogy hogy tekint rád a partner. Ha egy lány szerelmes beléd, főleg ha fiatal tapasztalatlan sokszor kimutatja hogy rajong érted, és könnyen lejön hogy odavan érted, egy tapasztaltatabb nő, lány már nem rajong érted és nemfogja kimutatni hogy oda vissza van érted, de egyértelműn ad jeleket. Ezt elcseszted, légy tökösebb, mert talizgatásokból nem lesz barátnőd.
2019. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az is lehet, hogy zavarban van, mert nem tudja, hogy mit kezdjen a helyzettel, hogy te azt akarod e hogy odamenjen
2019. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
4-es válaszolónak teljesen igaza van, feleslegesen írnám le, mert ő mindent leírt. :) Egy lány mindig a fiútól várja a jeleket, amivel tovább mehet egy lépést, vagy akár többet. :)16/L
2019. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De béna vagy, lépj oda hozzá és cselekedj...
2019. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem akar masok elott felvallalni...
2019. jan. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!