Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet álmomban a sok...

Mit jelenthet álmomban a sok holttest?

Figyelt kérdés
Sok halott kutyát és macskát láttam, egyre többet, ahogy körbenéztem, és egy halott fiút (nem ismerem).

2022. ápr. 13. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a benyomásod az egészről? Valamilyen érzelem, ami az álmot jellemezte. Pl.: sajnálat, undor, harag, szomorúság, közöny, megkönnyebbülés, boldogság lelkiismeretfurdalás stb. Lehet az álomhoz látszólag nem illő érzelem is.

Most mondhatnék olyanokat, hogy a halott az esőt jelent, az állati tetemek meg vagy szomorúságot vagy jó hírt. Jelenthet hosszú életet is. Ez nagyon általánosító és idejétmúlt. Mivel mindenkinek más a kis világa, szimbólumrendszere, legalább apró eltérések vannak. Emellett pedig az érzések a legfontosabbak, mert ezek alapján a legkönnyebb feltárni, hogy milyen szituáció válthatta ki az álmot.

2022. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Félelem és zavarodottság volt a legerősebb. 2 kutya ölte meg az összeset, nem láttam, de tudtam.
2022. ápr. 13. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!