Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (Holttest- kislány)

Figyelt kérdés

(beszólásokat nem kérek)


Azt álmodtam, hogy:


Lakott itt valahol egy kb 8-10 vagy 12 éves kislány, Kötő Anna. (még neve is volt az álmomban, ez)

Aki valamilyen rejtélyes módon meghalt, vagy megölték. Vmiért bementem abba a lépcsőházba, mert eső volt. Felsétáltam az első emeletre. Balra lévő ajtó egy fehér keretes ajtó volt, ilyen "bütykös" üveggel, de nem lehetett rajta azért belátni, csak picit. Erre már ott megijedtem, rá volt írva az ajtóra : Kötő Anna holtteste.

Már elkezdtem félni, de vmiért benyitottam. Hasonló felépítésű ház volt, csak koszos feketés falak, elégett tárgyak, enyhén sötétség bár néhol jött fény. Lassan mentem a folyosón ami nem volt hosszú azért.....a folyosó legvégén volt egy ajtó, és csak ott volt ajtó. Kicsit benyitottam és láttam, hogy ott hever Kötő Anna (zöldes, feketés) holtteste a földön, és rám nézett.

Na ott becsaptam az ajtót futottam ki a lépcsőházból, és nagyon ijedten, sírva futottam haza, mert annyira megijedtem. Hazaértem, nem volt itthon senki.


Miért álmodhattam ezt? Mit jelenthet?

Nem ismerek senkit sem ilyen névvel, itt a környéken pedig senkit sem öltek meg.



2013. aug. 3. 09:30
 1/8 A kérdező kommentje:
A valóságban ilyen nevű kislány itt nem lakott.
2013. aug. 3. 09:33
 2/8 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nem nézek horror vagy krimi filmet.
2013. aug. 3. 09:33
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Nincs a családodban, baráti körödben olyan ember, aki bajban van (nem biztos, hogy egészségügyi gondjai vannak)? Lehet, hogy iránta érzett félelem, aggódás. Vagy a jövőben egy esemény. Nem kell konkrétan erre a Kötő Anna nevű kislányra gondolni, lehet, hogy csak egy fajta szimbólum.

De az is lehet, hogy csak "szimplán" ezt álmodtad, és nincs semmi valóságalapja. Több éve én is álmodtam hasonlót, halálesettel kapcsolatban, és semmi nem történt. Remélem, segítettem valamennyit. :)

2013. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs olyan, bár minden szerettemet féltem. :) De érdekes, hogy ilyen nevet kapott az álmában.
2013. aug. 3. 14:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen szimbólum lehet egy ilyen kislány?
2013. aug. 3. 15:02
 6/8 anonim válasza:

Nekünk Krúdy Gyula féle álmoskönyvünk van, abban találtam:

Halottal találkozni a házban, amely halottat nem ismerhetünk, és lábunkra telepedne: gyermektelenség jegye.

Leány: Általában nem szerencsés álom.

Online is megtalálod : [link]

De nem kell hinni benne, létezik több álmoskönyv is, a neten is keresgélhetsz, de szerintem ennek nincs sok valóságalapja.

2013. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a névnek is jelentősége van az álomban: Kötő Anna. 4+4 betű, ráadásul az Anna palindrom név, vagyis visszafelé olvasva is Anna: A 4-es a sarkosság, a régi dolgokhoz való ragaszkodás jele, lehet, hogy azt is jelenti, hogy próbálsz valami helyzetből kitörni, változtatni valamin, ugyanoda lyukadsz ki a végén. (Amúgy Krúdy szerint a fekete szín semmire se jó, mivel zöld is volt a kislány holtteste, reménykedsz valamiben) Reménykedés és a hiábavalóság érzése váltakozhat nálad.
2013. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hú utolsó ez igaz lehet magamat ismerve.

Nem is gondoltam rá, hogy ilyen módon mutatkozhat ez ki.

2013. aug. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!