Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban rengeteg gyönyörű, de...

Álomban rengeteg gyönyörű, de nem passzoló cipő, kutya a pokolból mit jelenthet? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Kb egy hete volt egy nagyon hosszú, esztétikus, boldog de egyben nyomasztó álmom. Volt benne mindenféle, de szerintem ez a 2 szimbólum a legjelentőségteljesebb. A végén rettentő sok cipő volt, amit felhúzhattam volna, mielőtt elmegyek otthonról, de egyik sem volt jó rám. Túl kicsik voltak, vagy órmotlanul nagyok, és mind gyönyörű volt, idegemben már kivoltam, hogy vagy 60 pár gyönyörűséges lábbeliből nem találok egy 41-eset. Már noszogattak, hogy siessek, majd találtam egy 40-eset, gondolván, hogy biztosan jó lesz, felvettem, de nem jött tovább a sarkánál.

Tudom, hogy a kicsi cipő azt jeletnheti, hogy nem tudok kiteljesedni, mások limitálnak, de így részletesebben, lehet mélyebb jelentése?


A másik a kutya, akit édesanyám és apukám párja idézett meg velem egy oujia tábla segítségével. Hunter volt a neve, azért idéztük meg, hogy boszorkányokat öljön. Nagyon barátságos volt, egy lángoló spániel. Gyerekként volt egy spánielem, úgy nézett ki, mint ő, de ennyi a kapcsolat köztük. Végül nem végezte el, amiért megidéztük, mert a hó legyengítette, ezért visszatessékeltük szépen a pokolba, tőlünk kedvesen távozott.


Tudom, kicsit idétlen álmok, a 2. meg már fantasy is lehetne akár, de azért írom ki, mert 2-3 éve már nincsenek intenzív álmaim, erre pedig nagyon emlékeztem, és a cipős rész pedig felületesen egészen jól telibe trafált.



2022. ápr. 22. 18:40
 1/2 MemoTube98 ***** válasza:
0%
Ez az álom valószínűleg az alvás előtt elfogyasztott szupsztanciák okozták vagy csak te is egy boszorkány vagy és meg fog ölni a spániel. Szép és eredményes életet! :)
2022. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmok szimbolikája személyre szabott, így sajnos a tiédet te tudnád csak igazán jól értelmezni. Nálam pl. a kutya mindig a félelmeimet jelképezi, benned pedig még egy pokoli változata is jó érzéseket keltett! :)
2022. ápr. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!