Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugyanazt álmodom régóta....

Ugyanazt álmodom régóta. Miért? és mi a jelentése?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben kivétel nélkül a volt barátommal álmodom.Azt,hogy felhívom, találkozunk ,ő kedves, megkérdem,hogy menjünk ki hozzájuk,mert látni akarom a kutyuskát.kimegyünk, csókolózunk. mindig valami hasonló. régen is folyton vele álmodtam ,1 éve szakítottunk,de csak pár hete álmodom,hogy én közeledek felé. vakainek van ötlete,miért álmodom ezt mindig?
2010. szept. 17. 02:02
 1/3 A kérdező kommentje:
még egy fontos info: úgy gondolom,hogy nem szeretem. hiányzik néha,de nem szeretem már.
2010. szept. 17. 02:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Én néha ugyanezt álmodom egy olyan expasimmal, akit legszívesebben lelőnék. És álmomban is rosszul vagyok, hogy úristen ne nyúljon hozzám, hogy lehetek ilyen hülye, hogy megint bedőlök neki stb. Szerintem semmiképp sem jelenti azt, hogy még szereted. Furcsa dolgokat álmodunk néha.
2010. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat mély nyomot hagy.Ezek csak emlékek,semmi köze a jelenhez.Gondold át a vele való kapcsolatod,és tudatosítsd magadban,hogy már vége,és nem szereted.Az álmok el fognak tűnni.
2010. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!