Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent repüléssel álmodni?...

Mit jelent repüléssel álmodni? Bővebben is..

Figyelt kérdés

Gyakran álmodom repüléssel. Valamint vízzel. Mély víz amerre látok, körbeveszi az épületeket is. Amikor repüléssel álmodok, akkor menekülök, próbálok egyre feljebb repülni, mert mindig meg akarnak fogni. Nyitott ablakokat keresek, hogy ki tudjak repülni. Érdekes még, hogy mikor nem érnek el engem az emberek, akkor nagyon magas emberek bukkannak elő, én pedig ettől megijedek, hogy már elfognak. Ez visszatérő álom. Legutóbb bagoly voltam. Mindig egy nagy épületből akarok kirepülni. És mindig láthatatlan akarok lenni, de sajnos látnak. Meglátnak. Ez még a repüléssel, meneküléssel kapcsolatos.

Akit nem érdekel, vagy nem tud semmit erről, az kössön bele egy másik kérdésbe. Azaz hagyjon békén.



2022. máj. 18. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nettó szorongást, így ebben a menekülős formában.


Asszem ebben a víz és a menekülés is benne van. A csávó pszichológus, vágja atémát.


https://www.youtube.com/watch?v=KZpUmS_G9sU

2022. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!