Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy visszatérő...

Mit jelent az, hogy visszatérően egérrel/egerekkel álmodom?

Figyelt kérdés
Már másodszor álmodok egerekkel. Nagyon furcsának találom, a közelmúltban nem láttam egeret, nem találkoztam velük, nem is gondoltam rájuk, nem értem, miért álmodtam velük. Különösebben nem félek tőlük (nincs fóbiám), de azért nem szeretem őket. Első alkalommal egy számomra ismert faluban voltam, és mindenhol egerek futkostak, nagyon sokan voltak, meg is ijedtem tőlük. A második álmomban (kicsit több, mint egy héttel az előző után) csak egy egér volt, elég kis méretű, de különösen undorító volt. Próbáltam elkapni, de nem sikerült, végül felmászott az arcomra, de nem bírtam leszedni vagy lerázni. Mit jelenthetnek ezek az álmok?

2022. máj. 22. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egy elkerülhetetlen problémát jelölhet. Úgy érzed kellemetlen ez a dolog, el kelltüntetni, vagy meg kell oldani. Az első álomban a probléma mértéke aggaszt talán jobban, a másodikban viszont már nem olyan nagy a gond, inkább kellemetlen és megfoghatatlan, egészen rádtelepszik.

Az egeret gyakran azonosítják családi és/vagy anyagi problémával. Krúdy szerint nyereség, de nyereségtől ritkán ijedünk meg, vagy látjuk undorítónak, szóval ezt szerintem elvethetjük.

Ez nyilván az én gondolatom a leírtak alapján, leginkább az számít, hogy te mit érzel az álmoddal kapcsolatban. Mi az a helyzet most az életedben, amivel azonosítani tudod az álomban tapasztalt érzéseidet.

2022. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!