Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek a visszaté...

Mit jelentenek ezek a visszatérő álmok?

Figyelt kérdés

Vagy 2 hete azt álmodtam, hogy terhes vagyok. Ami amúgy kizárt mert barátom sincs:D. Féltem, és a szüleim nem tudtak róla. Fogalmam sincs, hogy hogy nem tudtak róla mikor apával voltam és látszott is a hasamon. Tegnap meg azt álmodtam, hogy megszületett. Szerintetek mit jelent? Miért álmodtam tovább? Amúgy akkor is féltem mert a szüleim még akkor sem tudtak róla :O pedig már meg volt szülve a gyerek.

13/L


2010. szept. 18. 13:53
 1/2 anonim válasza:

szerintem olyasmit jelenthet, hogy valami új dolog fog történni veled. valami váratlan dolog ér, én így értelmezném:/

de ez talán többet segít:

[link]

[link]

2010. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem valami olyasmi hogy mivel félsz a terhességtől, félsz bevallani a szüleidnek, nem vagy elég érett még, és félsz felnőni, nagyobb felelősséget vállalni. Amúgy én is álmodtam már hogy terhes vagyok. De az még régen volt és nem nagyon gondolkodtam akkor rajta.
2010. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!