Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek a visszatérő álmok mit...

Ezek a visszatérő álmok mit jelentenek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Ez egyik és számomra legkedvesebb visszatérő álom, hogy látok kívülről egy kis házikót, néha csak egy viskó. Amikor bemegyek nagyon szépen be van rendezve. Van ott egy ajtó, ami egy másik szobába vezet, az is szép és így tovább minden szobából nyílik egy másik. Már rég nem álmodtam ezt, pedig szeretem :) És sosem néz ki ugyanúgy se kívülről, se belülről, ha ez lényeges.

Másik visszatérő: kissé kellemetlenebb, gyakran harcolok álmomban valakivel. Mindig másképp, van, hogy fegyverre, van, hogy puszta kézzel. Az ért mondom, hogy kellemetlenebb és nem azt, hogy rossz, mert mindig győzök. :) De a harc alatt azért kissé be vagyok tojva.

És végül: ez szerintem gyakori másoknál is. Üldözés. Nagyon nem bírok menni, ha üldöznek. Mintha vízben lennék, vagy erős ellenszél fújna. Néha esküszöm már a talajon a fűbe kapaszkodok, hogy haladni tudjak, de nem megy.


Elnézést ha egy kicsit hosszú lett, de egy ideje már foglalkoztatnak ezek az álmok. Hátha jelentenek valamit - bár én ebben nem igazán hiszek :)


2011. júl. 24. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg az üldözés azt jelenti, hogy a valóságban elnyomnak, megmondják, hogy mit csinálj, és ha ez neked nem is tetszik, de mégis végig csinálod. Az álmod ezzel azt akarja mondani, hogy az üldöző, az aki állandóan parancsol neked, és te nem tudsz elmenekülni előle, hanem mégis végrehajtod. Ilyen álmaim nekem is szoktak lenni, :) csak engem azért üldöznek, hogy megöljenek :S
2011. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ház, amiben bolyongsz, a saját életedet jelenti. Ha le tudsz menni a pincébe, ott találod a tudatalattiban elrejtett dolgokat.


(Én mindig 50-100 emeletes magas toronyházakban bolyongok. :) )

2011. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én meg földszintesekben :)
2011. júl. 27. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!