Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelentenek az álmok? Mi a...

Mit jelentenek az álmok? Mi a te visszatérő álmod? Szereted vagy inkább tartasz tőle? Kor és nem pls.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem nagyon vannak visszatérő álmaim legtöbbször nem is emlékszem rájuk. Egy név van csak ami elég sokszor előfordul de konkrét embert sosem "látok" de mindig menekülök előle mert meg akar ölni, a helyszín, a történet, a személyek viszont mindig mások.
2010. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem mostanában ugyan az az álmom, és én ezt az álmot nagyon szeretem. (L)

Egy barátomról álmodok midig. :)

2010. ápr. 17. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Az jó. =)

Amúgy lefelejtettem hogy szeretem ezeket az álmokat mert imádom ha félhetek vagy ha valami izgalmas történik benne.

17/L

2010. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem olyan álmom van, amit tényleg ritkán, évenként álmodok újra. De után sok napig nehezen alszom el egyedül :S


Az egész arról szól, hogy a tvben, a rádióban, mindenhol szétkürtölik, hogy a városunkban egy olyan tömeggyilkos császkál, aki minden feltünés nélkül bemegy a lakásokba/házakba, és elbújik helyekre, ahol nem is gondolná az ember, hogy leselkednek rá. A szüleim ennek hallatán azt mondják, hogy menyjek be a hűtő mellé, (a fal és a hűtőnk között van annyi hely, hogy még kényelmesn be tudok oda állni) amíg ők a könyhában benéznek a fiókokba,(??)polcokra stb. stb. Ekkor látom, hogy a spájz ajtaja egy résnyire magától kinyílik (ott van a "hely" mellett az ajtaja). Én kinyitom, és a gyilkos egy kaszával hasba leszúr.


Erre mindíg felkelek. Nagyon borzalmas! Senkinek sem kívánom!

2010. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
amúgy 12(júniusban 13)éves lány
2010. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző: Uhh, az de rossz lehet :S

Amúgy nekem még sose volt visszatérő álmom, de már álmomban volt olyan, hogy ismertem azt az álmot, vagyis tudtam, mi fog történni, mintha már egyszer álmodtam volna, de mikor felébredtem, akkor rájöttem, hogy nem is o_o

2010. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez durva lehet. :S

Nekem egy másik visszatérő álmom az az, hogy zuhanok, de akkor mindig fel is ébredek, és egyszer a nagypapám nézett a tv-ben valami háborús filmet én meg ott aludtam mellette és álmomban beleképzeltem magam abba a filmbe és akárhogy akartam (tudatomnál voltam) nem tudtam felébredni! Nagyon rossz volt, én az ilyenektől mindig nagyon félek. És gyakran álmodom háborúsat is meg olyat, hogy meghal valaki a szeretteim közül. Nagyon rossz érzés. :S Gyakran ébredtem arra, hogy sírok. :O

Na, ezek után szép álmokat mindenkinek. ;)

2010. ápr. 18. 10:16
 8/11 A kérdező kommentje:
am 13/l
2010. ápr. 18. 10:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, én szeretem a háborús filmeket, úgyhogy ez velem nem szokott megesni :D De amúgy nem lehet valami kellemes :/ az előző voltam :) 15/L
2010. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a 21.59es vagyok


Igen, nagyon rossz :S

Meg sokszor álmodok rosszat, de általában csak ez tér vissza.

2010. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!