Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent hogy mindig ezzel...

Mit jelent hogy mindig ezzel a dologgal álmodok? Lassan már nem tudok meg nem merek aludni.

Figyelt kérdés
Tenerifén voltunk egy barátommal egy hónapot, maradtunk volna még de sajnos haza kellett jönnie, egyedül meg nem akartam ott lenni. Ez kb 1 hete volt amikor megjöttünk, azóta minden álmom a szigetről szól, van amikor olyan nagyjából a lakás meg a sziget mint igazából, van amikor teljesen más, de tudom hogy az az a hely. Annyira valóságos, ma például teljesen meg voltam győződve hogy ott vagyok, ott fekszem az ágyon a lakásban, pedig itthon voltam, nagyon ritkák az ilyen valóságos álmok nálam. Egyszer volt hogy azt álmodtam régen hogy családom van, kisgyerek, barátnő meg egy szép lakás, fel se akartan ébredni, az volt hasonló ehhez. Lehet hogy ezek nem is álmok hanem egy párhuzamos univerzumban lakó énem életét látom, akinek jobban sikerült az élete mint nekem? Csak valahogy belekerül az álmaimba?
2022. máj. 27. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Te Tenerifén voltál egy egész hónapot, jól érezted magad. Még jó, hogy ezzel álmodsz már egy hete. Ebben semmi rossz nincs.

Mitől nem mersz aludni?

2022. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!