Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, ha azzal a...

Mit jelenthet az, ha azzal a dologgal álmodok, amitől fóbiásan félek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember néha arról álmodik amitől a legjobban fél,vagy amire a legjobban vágyik...
2018. nov. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azét álmodsz arról amitől félsz mert az agy így próbálja "hozzászoktatni" a tudatot a félelem tárgyához. Így csökken a félelem és a szorongás. Egyszerű védelmi mechanizmus.
2018. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
#2 kiválóan leírta.
2018. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
7évesen otthon voltam apukámmal,vártuk haza édesanyámat munkából.. aznap óriási vihar volt.. 150km/h széllökésekkel, felhőszakadással... ablakon át néztem az egészet és iszonyatosan féltem, hogy baja lesz anyukámnak, és nem jön haza...(persze gond nélkül hazajött) de onnantól kezdve heti szinten álmodtam tornádóval... állandóan féltem emiatt a viharoktól azt lestem honnan jön a tornádó... aztán ahogy teltek az évek (igen évekig kísértettek a tornádós álmok mimdig más sztorival persze ), azt vettem észre,hogy egyre kevésbé félek tőle,és egyre többet olvasgatok a tornádókról.. mára a kedvenc filmeim közé tartoznak a természeti katasztrófás, viharos, tornádós filmek... azt látom az egészből, hogy hatalmas és egyszerűen csodálatos ugyanakkor borzasztóan félelmetes ereje van a természetnek. vicces, de ha tehetném elmennék viharvadásznak... most 23 vagyok, pontosan nem tudom mikor álmodtam utoljára ilyet, de évek óta nem.. szóval szerintem azért játszik a tudatalattid veled, mert azt akarja hogy azt a félelmet legyőzd..
2018. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember arról álmodik legtöbbször, ami napközben is foglalkoztatja az elméjét.
2018. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morning ***** válasza:
45%

Démonikus támadás történt álmodban.


Ez nagyon sok emberrel előfordul. Démonok szívesen mahinálnak amikor az emberek alszanak.


Az ÚR Jézust hívd segítségül, kizárólag Tőle és az Ő nevétől félnek a démonok. Számukra gyötrő, emésztő TŰZ az ÚR és a Neve is! :)


Amint meg van írva a Bibliában, "Aki segítségül hívja az ÚR nevét, az megmenekül"


A legjobb védelem a gonosz ellen: "Vessétek alá magatokat Istennek, és álljatok ellene az ördögnek és elfut tőletek."


Tehát először is Istennek engedelmeskedni (Bibliából megtudod Isten akaratát), és akkor ellene tudsz állni az ördögnek, gonosz démonoknak hatásosan, az ÚR Jézus nevében, és azok el fognak tőled menekülni. :)


Adja Isten a kegyelmet neked ahhoz, hogy megismerd ŐT és az Ő erejét és járj az Ő útján, hogy békesség és öröm lehessen a szívedben, és jól legyen dolgod, Jézus nevében. Ámen. :)

2018. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!