Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meddig kell foglalkozni egy...

Meddig kell foglalkozni egy bizonyos dologgal hogy lejusson a tudatalattiba és megjelenjen álmomba?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mivel kapcsolatos amit akarsz, de en olyan 2 hónapja gondolok folyamatosan egy nekem tetsző férfira akit nem ismerek személyesen, es tegnap éjjel jelent meg eloszor álmomban, de csak annyi volt, hogy találkoztunk az utcán es mentünk randira. A randi mar nem volt benne csak tudom hogy oda mentünk.


Csak kíváncsiságból: miért akarod, hogy eljusson a tudatalattidba es arról álmodj?

2017. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden dolog, amit tudatosan vagy tudattalanul észlelsz egy adott napon, vagy bármikor máskor, automatikusan bekerül a tudatalattidba, akár figyeltél rá és egyáltalán tudatosodott benned, akár nem. Hogy álmodsz-e róla és egyáltalán emlékszel-e az álmodra? Az előbbi azon múlik, fontos-e neked a dolog annyira, hogy éjjel a tudattalanodnak ezzel kelljen foglalkoznia, van-e mit feldolgozni rajta, mennyire foglalkoztat. A második véletlenszerű, de fejleszthető.
2017. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is ugy vagyok vele mint te, első, van egy személy akivel szeretnék álmodni
2017. jan. 11. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. De miért? Ez miért jo? Tudsz valamiről, hogy ezzel könnyebben be tudjuk vonzani esetleg? :)
2017. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert a valódi világba nem lehetek együtt vele, akkor legalább az álmaimba legyek
2017. jan. 11. 19:09
 6/7 Alfa1 válasza:

Nem tudsz. Az álom az agy pihenése. Ilyenkor azt csinál, amit akar. Van, hogy egész nap, vagy akár napokon át foglalkozol valamivel, de nem jelenik meg az álmodban, viszont egy apró kis dolog, amire egy másodpercet se szántál végig ott lesz az álmodban.

Szerintem próbáld azt, hogy elalvás elött gondolsz arra, amiröl/akiröl szeretnél álmodni, illetve, ha éjjel felébredsz, vissza-alvás elött is arra gondolj.

2017. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tévedés, én egyik nap kb 5-6 fele felébredtem, volt egy személy akihez nagyon vonzódtam, kezdtem róla fantáziálni hogy egy erőbe vagy tengerparton találkozunk és sétálgatunk vagy valami más és ahogy elaludtam álmomban előjött de sajnos csak a kezét tudtam megfogni az álomkép tovaszállt mielőtt még tudatosult volna bennem hogy csak álom, de azért jó volt
2018. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!