Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent madár állarcal...

Mit jelent madár állarcal maszkal álmodni? Az a gond nem tudom milyen madár volt nem tudom ki volt az állarc maszk alatt de úgy emlékszem ugy éreztem anyám volt a valóságban meg halt

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 21:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Fekete madár állarc maszk volt
2022. máj. 27. 21:17
 2/3 anonim válasza:
Jelentheti azt, hogy még nem dolgoztad fel a halálát, hogy legbelül még mindig rágódsz rajta.
2022. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

önmagában a maszk, vagy a madár ne jelent semmit.

Az már inkább, hogy anyud volt ott.

Ez ilyen "itt van, de mégsincs itt". Közbetlenül nem tudja megjeleníteni az agyad, mert tudod, hog ymeghalt, de mivel az eszedben van, valahogy meg kell jeleníteni.


Jah, lehet ilyen nem teljesen feldolgozott gyászt. Ez kicsit olyannak tűnik, mint amikor nem mered kimondani, hogy "meghalt" hanem olyanokat mondasz, hogy "ő nincs itt" vagy ilyesmi.

2022. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!