Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Mostanában elég furákat álmodok de ez volt talán a legvalósághűbb.

Nem volt olyank kép, hogy a fodrászattól jövök vagy ott vagyok, csak már ahogy jöttem haza (este fele) és rokonom látta a hajamat és meglepődött de semmi negatív reakció, mondta jól áll. Viszont ahogy megláttam a hajamat, ilyen rossz hajfestésem még nem volt, ilyen ginger vörös hajat szerettem volna de valami olyan volt, hogy 1 alkalommal nem tudták befesteni és végül fizetés nélkül jöttem el, mert félig szőke volt, félig ilyen vörös foltos...alig volt benne vörös szín, kb le akartam vágni de érdekes, hogy valóságban szeretnék ilyen ginger vörös hajat de még gondolkodok hogy hogy állna rajtam illetve még a a szőkén is gondolkodok mert szőke voltam és imádtam. De ebben az álomban szörnyen volt festve a hajam...valóságban fodrásznál sosem jártam így. Nem igazán a hajszínre keresek jelentést, hanem így magára az álom szituációra, hogy elkézeltem egy hajszínt, megvalósítottam de végül szörnyű lett és az álom végén végül rendesen meg lett festve a hajam olyan színre ami elvolt tervezve a ginger vörös (bocsi, nem tudom jobban a nevét). Lehet valahogy a valóságból vett át dolgokat de ez nem izgalmas, ezért is érdekelne hogy van e valamilyen jelentése, kapcsolat a valósághoz hogy engedjek el dolgokat vagy legyek pozitív ilyesmik, olyan írjon ha lehet, aki szívesen válaszol álomfejtős kérdésekre és nem csak olyan aki semmit nem jelent stbt ír..azzal nem tudok mit kezdeni. 🧂



2022. jún. 19. 18:41
 1/2 anonim válasza:
Szerintem több színre festetted a hajad idáig ès csak simán attól félsz hogy elrontják a hajfestésed egyszer,de ettől annyira félsz hogy elrontják a megjelenésed hogy ez kivetitödik a tudatalattidon keresztül az álmaidra is
2022. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Utalhat démoni jelenlétre is.
2022. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!