Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit kell tudni a tudatos...

Mit kell tudni a tudatos álmodásról? Hogy lehet előidézni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
úgy tudom, ha lefekvés elött sokat gondolsz valamire/kire akkor arról fogsz álmodni, persze nem biztos, hogy emlékszel is rá reggel
2010. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sztem ez hülyeség...

ha valami egyáltalán nincs benne úgymond a tudatodban azzal úgyse fogsz álmodni, hanem csak azzal ami mondjuk a tudatalattidba vagy a tudatodban erősen benne van


hiába koncentrálsz arra h görögben nyaralsz a tengerparton, ha soha semmi közöd nem volt hozzá, nem leszel ott álmodban

2010. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te tudod, mi az a tudatos álmodás?
2010. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Menj el moziba és nézd meg az "Eredet" című filmet.

Jó nagy hülyeség, de ott is tudatosan álmodnak végig :)

2010. szept. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is nagyon ritkán sikerül, pedig imádom azt, amikor tudom hogy álmodom. Fantasztikus érzés, nagyon jó, hogy bármit megtehetek következmények nélkül.

Ha valami okos ötlet volna, hogy miként lehet ezt szándékosan elérni, arra én is kiváncsi lennék.

2010. szept. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

elkezdtem csinálni ezt a valóságtesztet, remélem ezzel sikerül :)

csak az a baj, hogy mindig elfelejtem, hogy tesztet kéne csinálni XDD

2010. szept. 20. 19:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen irányítható. Olvass az Agykontrollról. Amivel ébren a legtöbbet foglalkozik az agyad, arról nagy valószínűséggel álmodni is fogsz.A lefekvés előtti legutolsó gondolat is számít sok álom innen indul ki. A kusza álmokban a valóság persze keveredik az irreális elemekkel főleg ha fáradt vagy és még sokat is ettél lefekvés előtt. Ha valami nagyon aggaszt álmodban kaphatsz rá választ. Velem történt anno, hogy megálmodtam, hogy másnap felelek történelemből és úgy is lett.
2010. szept. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a tudatos álmodás szó pontosan mit is jelent, de valószínűleg 2 változata is van:

1., Amikor napközben sokat foglalkozol egy dologgal, és arról álmodsz, de az álmod lefolyását tudatosan nem irányíthatod.

2., Amikor teljesen mindegy hogy miről álmodsz, de azt az álmodat tudatosan is tudod irányítani.


Az első nem valami nagy hűhó, viszont a második az eszméletlenül jó, nálam is előfordult már. Nem tudom hogy hogyan történt, de lehet hogy valahogyan meg kell őriznünk a lélekjelenlétünket az elalvás határáig, és azon túl, és akkor lehet hogy sikerül. Én akkor pont arra gondoltam, hogy tudatosan fogom irányítani az álmomat, és ilyen meditáció-féle állapotba kerültem, amikor nem érzékeltem a külvilágot, csak a nagy ürességet a fejemben. (nem röhögni :P)

Egyébként akkor már csak azért is kipróbáltam, hogy tudok-e alva járni, vagy legalábbis egyszerre álmodni és mozgatni a valós testemet. Ami azt illeti sikerült, de amint megemeltem a fejem rögtön fel is keltem, és azóta nem tudtam előidézni a dolgot.

Remélem segítettem.

2010. szept. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit kell tudni róla? Semmit. Hogyan lehet előidézni? Sehogy. Mert nem létezik. Egyszerűen sokaknak élénk a fantáziájuk. Emberek! Ne nézzetek már annyi tv-t és ne gépezetek már annyit. Most komolyan ilyen primitív lett a világ? Mi lesz majd holnap? Valaki azt mondja találkozott a fogtündérrel? És leírnak egy technikát ,hogy ,hogyan tudsz találkozni a fogtündérrel?
2012. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De igenis hogy létezik. Nekem heti rendszerességgel sikerül, pár napja volt az utolsó, és sikerült elég sokáig, kb. fél percig kihúzni. Repültem, alakítottam a környezetet és a végén egy jót szexeltem egy baromi jó nővel, de sajnos felébredtem, még mielőtt elélvezhettem volna.

Úgyhogy létező dolog, fantasztikus, és érdemes foglalkozni vele, mert olyan élményeket ad, amit a valós világ nem.

2012. júl. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!