Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt a beteg...

Miért álmodhattam ezt a beteg álmot? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Annyira emlékszem, hogy a házunk környékén veszünk még egy házat, ahol sétálgatok. Feltűnik, hogy van a ház előtt egy WC, mindenféle takarás nélkül. Tehát egy olyan WC, mint amilyen a fürdőszobában van, csak itt a járda peremétől egy fél méterre van letéve. Sétálgattam, és az az ötletem támadt, hogy nyilvánosan elvégzem a kis dolgom (ülve). Nem tudom, hogy miért, mert a valóságban mindig elmegyek egy benti WC-ig, és még a falra/fára sem szoktam elvégezni a dolgom nyilvánosan. Biztos, hogy nem tennék ilyet. Jobbra nézek, és jön felém egy szép lány. Meg is néztem, arra a következtetésre jutottam, hogy elfogadnám barátnőnek. Közben még mindig végeztem a dolgom. Amikor hozzám érkezett, én arra számítottam, hogy nem szól majd, de mondott valami csúnyát, valami becsmérlőt, valami szitkozódót rám. Azt hiszem azt mondta, hogy: "Hogy lehetsz ilyen csúnya és idióta?", és talán egy enyhe mosoly. Nem értettem pontosan, ezért utánakiabáltam, hogy ismételje meg, de nem válaszolt. Pedig csak másfél-2 méterre lehetett tőlem. Senki más nem volt az utcán. Aztán felálltam, utánafutottam, de szinte köddé vált. Utána elmentem.


Mit jelenthet ez a felettébb furcsa álom? Az elmúlt időszakban ilyen álmaim nem is voltak, csak teljesen valósághűek.



2022. jún. 26. 11:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy akarunk venni házat, csak nem a környékünkön, hanem egy nyaralót.
2022. jún. 26. 11:51
 2/5 A kérdező kommentje:
A lányt nem ismertem, de emlékeztetett valakire, de nem tudom, hogy kire. Így éber fejjel sem jövök rá. Lehet, hogy csak megragadt az arca az utcán, vagy nem tudom...
2022. jún. 26. 11:55
 3/5 anonim válasza:

Ugyan nem tudom miért álmodhattad ezt, de a második kommentedhez tudok egy kis funfactet amit olvastam:


Az agyad nem tud magától alkotni egy hiteles emberi arcot, ezért minden egyes arc amit álmodban látsz olyan amit láttál korábban. (Akár az utcán, tévében, bárhol)

2022. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam azt álmodni, hogy a wc-n ülök, és majdnem elkezdem végezni a dolgomat, amikor ráeszmélek, hogy ágyban vagyok, akkor kiszaladok a wc-re. Nem lehet, hogy szimplán pisilned kellett?
2022. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy használni WCt az álomban, hogy más is lát téged, azt jelenti, hogy félsz a szégyentől, kiszolgáltatottságtól. Valószínűleg az önbizalmaddal is vannak gondok, és a te belső éned mondja neked valójában azt, hogy csúnya es idióta vagy - mert annak hiszed magad, vagy azt hiszed, mások ezt gondolják rólad.
2022. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!