Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 2 hónapja veszítettem el a...

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

2 hónapja veszítettem el a legjobb barátomat, és most először álmodtam vele! Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon valósághű álom volt... Mint egy utolsó nagy beszélgetés. Egy kanapén feküdt, de normálisan, én mellette a padlón térdeltem, vagy álltam és beszélgettünk. Eleinte csak szotlanul néztük egymást, egymás szemébe néztünk és sajnálkozva pityeregtünk, hogy miért történt ez. Majd sok dolgot kérdeztem tőle, de sajnos csak pár konkrét kérdés és válasz maradt meg, a többire nem emlékszem.


Kérdeztem, hogy beszélünk még? Azt mondta, hogy most türelmesnek kell lenned, de beszélünk és találkozunk még!


Kérdeztem, hogy a kórházi 3 hét fájt(baleset miatt került olda)? Azt mondta rossz volt, de nem fájt!


Sajnos csak ezekre emlékszem, pedig rengeteget kérdeztem, sokat beszélgettünk.


Majd a beszélgetés végén felállt és megöleltük egymast.

Oda hívtam a Menyasszonyomat, hogy köszönjön e ő is tőle... De ő nem látta, próbáltam irányítani, hogy merre lépjen, de nem ment, Így megöleltem egyik kézzel a barátomat, másikkal a menyasszonyomat, és össze húztam őket.


Aztán még beszéltem hozzá, de egyre kevésbé hallotta meg, egyre nehezebben és késve válaszolszt, majd lassan eltűnt.


Ezután egy magas hegyről sétáltunk le a párommal, és beszélgettünk a történtekről, egyszer csak egy nagyon idős nénivel találkoztunk, aki egy nagy ládát cipelt...letette elém, kinyitotta, és sok befőttes üveg volt benne, mindegyikben valami világító, fényes, fehehéres, zselé szerű valami volt... Már nem emlékszem pontosan, de olyasmi volt, hogy ha megiszok egyet, akkor egy most eltávozott lélek újra születik... Én kivettem egy üveget, és elkezdtem meginni.. Mde valami borzasztó volt... Öklendeztem, majdnem hánytam... De megittam. Majd leértünk a hegyről, és egy kisgyerek egy fa alatt mosolygott engem nézve.... És mintha a barátomat látnám, csak kicsiben, gyerekként.


És könnyes szemmel ébredtem fel...


Szeretném azt hinni, hogy tényleg vele beszéltem, és nem,, csak" egy álom volt!


Valaki jártas ebben? Mit gondoltok erről? A barátom vette fel velem a kapcsolatot vajon??



2022. júl. 19. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Hogy foglalkoztat a dolog.
2022. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy értsem?
2022. júl. 19. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami sokat jár a fejedben, azzal jó eséllyel álmodni is fogsz.
2022. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!