Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodók! az normális...

Tudatos álmodók! az normális ha én minden egyes nap, minden fékóránként a 3-5,6 valóságteszt gyakorlatot hajtok végre egymás után, már egy hónapja bőven, és még mindig semmi?

Figyelt kérdés
és azóta minden egyes álmomat leírom egyből felkelés után, 1-2 naponta nem szoktam csak emlékezni rájuk, de még csak az álmaimban amire emlékszem még csak valóságtesztet se csináltam bennük de még annak a gondolata se fogant meg bennem hogy egyáltalán kéne...
2022. júl. 19. 12:07
 1/7 A kérdező kommentje:
ezek miatt nyilván nem fogom abba hagyni a valóságtesztet egyik napról a másikra, nehogy azt hidjétek, ha évekbe telik mire létrejön a felismerés akkor évekbe, csak idegesítő.
2022. júl. 19. 12:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Vedd lazábban, ez egy móka és nem stresszforrás. Ne görcsölj rá az álmaid leírására se annyira.
2022. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól csinálod! Kitartás, csak csináld, mindenképp lesz eredmény.
2022. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális. El kell mélyítsd magadba a vágyat, hogy ezt elérd. Majd a gyakorlásnál sokkkkkal mélyebben éld meg, hogy gyakorolsz, a gyakorlásban csinált dolgokat is éld meg erősen.


Én mikor legkeményebben csináltam, szerintem napi max 50-60 valóság tesztem volt, és már aznap ment a tudatos álmodás, és onnantól kvázi folyamatosan, amíg erősen gyakoroltam, erős volt bennem a vágy, a figyelem.

2022. júl. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokkal többet csináljál ! Tegyél félre mindent és eljön a nírvana.
2022. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kedves #5ös

szerintem a válaszod nem hasznos!🙂

2022. júl. 21. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled , én is sokszor így jártam , görcsösen ujjszámolgatásokat csináltam nap mint nap és ritkán lett tudatos álmom. Viszont most már mindennap képes vagyok tudatosan álmodni, elmondom mi az ami nálam bevált.

Aludj kb 8 órát , és ha úgy érzed álmos vagy akkor azonnal kellj ki, és mondjuk ülj le a kanapéra vagy csak gondolkodj de ne annyira hogy éberséged több legyen mint fáradtságod. Olvasgatsz is a tudatos álmodásról , ezzel is üzensz magadnak mit is akarsz igazábol amikor visszafekszel az ágyba . Szóval letelt 15-30 perc és menj vissza aludni. LEGFONTOSABB! Legyen benned még kellő fáradtság. Próbálj elaludni, és nálam mindig 1 óra múlva már automatikusan tudatos álom lesz.


Nálam ez bevált és ténylegesen ezzel a technikával mindennap tudatosan álmodhatsz, viszont testileg megterhelő lehet egy idő után, hiszen alvási rutinod a feje tetején lesz. Sok sikert :)))

2022. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!