Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam vele? Mit...

Miért álmodtam vele? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Volt tavaly nyáron egy rövdebb kapcsolatom, úgy kb. 2 hónapos volt, de azt hiszem azt mondhatom, hogy a legjobb volt az eddigiek közül, mert akkor voltam szerelmes úgy először igazán...csak hát a fiú valahogy nem tudott belém szeretni, mint kiderült a végén és ezért lett vége ilyen hamar. Nem váltunk el rosszban, minden lehetővel vigasztalt amivel csak lehetett, hogy nem az én hibám, csodálatos vagyok, jobbat érdemlek, stb., épp ezért is volr olyan nehéz. Kb fél év után éreztem azt, hogy oké kezdek lenni, és már nem gondoltam rá minden nap, mint az előtt. Most, kb. ez év tavaszának végére jutottam oda, hogy egyáltalán nincs eszembe a fiú, néha eszembe jutott egy-egy pillanat amit átéltünk, de annyi. Nem váltott ki kemény érzéseket bennem, ergó túl léptem rajta.

Viszont most történt valami, ami kicsit sokk-ként ért és mivel reggel van, még friss az élmény is. Az éjjel vele álmodtam.

Soha nem gondoltam, hogy egy álom ekkora hatással legyen rám. Konkrétan zokogtam felkeléskor.

Újra előjött minden érzés, és ezt annyira nem akarom. Az az érzés, hogy úgy gondolom még mindig szerelmes vagyok belé. De valahogy lehetetlen, hisz már tényleg rég nem is gondoltam rá, még véletlenül sem, annyira más dolgokon volt a figyelmem az utóbbi időben. Most pedig egy újabb álom vele (az elején rengeteget álmodtam vele) és minden visszajött ezáltal. Létezik, hogy tudatalatt ennyire belém van vésődve? Hogy tudnék túllépnirajta végre? Kellene egy pasi? Az a helyzet, hogy ismerkedés terén nem vagyok a toppon, az utóbbi időben bezárkóztam, nem járok el ismerkedni sehova, várom, hogy engem találjanak meg. De igazából mindig is ez volt. Ahány kapcsolatom volt, mind engem talált meg, én szinte soha nem kezdeményeztem. Ez is lehet a baj? Hogy nem találok valakit? Az segítene túllépnem?



2022. júl. 26. 08:12
 1/4 A kérdező kommentje:
19/L ez lemaradt
2022. júl. 26. 08:12
 2/4 Tudi333 ***** válasza:
100%

Ezt hívják elfojtásnak. Most tört fel benned, hogy nem is felejtetted el az illetőt! Igen. Más valaki segithetne ezen esetleg, egy másik kapcsolat, ha fog menni bárkivel is.


Kiírtad, hogy 19/L. Lesz jelentkező bőven! 😁

2022. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magadhoz kéne úgy viszonyulnod, hogy függetlenítsd a történtektől. Ne reméld, hogy egy új kapcsolat elfeledteti ezt veled, amíg magadban nem fedezed fel az okokat. Lehet, hogy mindig őt fogod keresni másban, mindaddig amíg ez meg nem történik. Ha nem állna a világ ennyire távol az egységre való törekvéstől, szerintem már elfogadtad volna ezt, ha nem feltételek között nevelne a környezetünk, az egyénire törekedve az általános helyett, akkor más lenne minden.
2022. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
..
2022. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!