Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott kisállatal álmodni?

Halott kisállatal álmodni?

Figyelt kérdés
A nyár egy részét a páromnál töltöm külföldön és mióta itt vagyok egyébként is elég sok és viharos álmaim vannak,ezen felül mindig egy megadott időben fél 9-elott 5 percel kelek fel. A legutóbbi álmomban viszont körülbelül már 1 éve meghalt fekete göndör szőrű pulikutyakeverék kutyusunkal álmodtam aki épp sétált és szaglászott a hátso kertben halott édesapám mellett aki lassan 4 éve hunyt el, talán ez jelenteni akar valamit vagy csak egy szimpla álom. Volt még más különleges élőlény is az álmomban de ezt kicsit félve írom le mert talán nevetségesnek hangozhat bár az álmok néha azok, a lényeg hogy sétáltam egy erdőbe és mamutok voltak benne.

2022. júl. 26. 09:03
 1/4 anonim válasza:
42%
addig örülj míg nem olyanokat álmodsz hogy hintázol, kiesel belőle és meghalsz és mikor felébredsz egy csatak víz vagy az izzadságtól, de mellette fázol is
2022. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ez legfeljebb a pszichiáteredet érdekli, minket nem.
2022. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Csak egy sima álom volt.
2022. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oksa köszi a válaszokat :/
2022. júl. 26. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!