Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Már nagyon rég megszerettem...

Már nagyon rég megszerettem volna kérdezni itt, de soha nem volt hozzá bátorságom,mert kegyeletsértésnek gondolhatnák.Panelben lakók hová temetitek a kisállataitokat?

Figyelt kérdés
Van erre valami etikett? Ki hogy intézi, ha a szeretett állata elpusztul? Ahol se kert, se semmi, csak a betonrengeteg... Ki hogy oldja meg?

2021. dec. 13. 15:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Kisállattemetőbe
2021. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%

Horcsog - ciposdoboz es kuka

Tengerimalac - elastam az erdobe

Hal - ment a lefolyoba

2021. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Bár nem panelban lakok hanem tégla kertesházban, de a kérdés szempontjából ugyanaz vonatkozik rá.

Van egy nyaralónk egy másik városban, régen a kisebb állataimat (rágcsálók, madár, ilyenek) ott temettem el. A kutyámat három éve nem szerettem volna ott mert egyrészt nem akartam távol lenni tőle, másrészt egy kutyaméretű gödröt nem tudok kiásni (gyenge nő vagyok) ezért kihívtam a kisállathamvasztókat. Több cég foglalkozik ezzel, egy mobil hamvasztóval járják az országot, bárhová kimennek.

Egy órával az érkezésük után az ember megkapja a hamvakat egy urnában. Azóta a polcon van, mellette a kedvenc játékával.

2021. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Milyen tekintetben kegyeletsértés? Veszélyes hulladékként kell(ene) kezelni, és erre kijelölt helyen leadni. Második válaszban leírtak ettől függetlenül működhetnek.
2021. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
3-as vagyok, természetesen társasházat akartam írni, nem kertesházat.
2021. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Mi is állattemetőben temettük el kutyusunkat. Nem panel, de 3 emeletes lakóház volt, szóval ugyanaz.
2021. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
Ha panelban élnék akkor hamvasztás és urna. Kertesben eltemetném és lenne kis sírhelye.
2021. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
5%
Dupla zacskó és kuka?
2021. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
3 megálló a kiserdő. :(
2021. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%
Ki az a kattant aki a halot allata hamvait tartja otthon a polcon? meg a rokonom hamvait se rakom ki,,eleg morbid..
2021. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!