Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi lesz a kisállataimmal, ha...

Mi lesz a kisállataimmal, ha kórházba kerülök? Elméleti kérdés. (Remélem, az is marad)

Figyelt kérdés
Teljesen jól vagyok jelenleg, de ugye van ez a vírus, és muszáj tömegközlekedéssel utaznom, sajnos sok emberrel kerülök kapcsolatba munka miatt. Ha esetleg az új vírus miatt hetekre kórházba kerülnék, akkor ki látná el a két tengerimalacomat és a törpehörcsögömet? Nem tudok senkit megkérni, kulcsot sem szívesen adnék senkinek. Barátaimat vagy idős szüleimet nyilván nem kérném meg, hiszen megfertőződhetnek, ha átjönnek az állatokért, vagy akár az állatok is hordozhatják, erről semmit sem tudunk.

2020. márc. 14. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Én kórházban voltam, műtöttek, a szomszédaim megoldották. A szeretteid meg átmennek kocsival..
2020. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"akár az állatok is hordozhatják"

Több alkalommal is kommunikálta a WHO, hogy az állatok (a denevéren kívül) nem hordozzák. Maximum a bundáján úgy, hogy telibe hapcizod őket. De ilyet nyilván nem teszel. Aki normális és segítőkész, és hajlandó gondozni őket míg távol vagy, nem fog félni attól, hogy megfertőződik tőlük.

2020. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Miért kellene bárkinek is átmenni hozzád?

Fogod a ketreceket és átviszed a szüleidhez!

Nem elefántokról, vagy tigrisekről van szó, hanem 3 db maroknyi kis állatról, akiket még sétáltatni sem kell.

2020. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Az marad. Ne cukkold magad hülyeségekkel. Kórházba kerülhetsz millió ezer ok miatt, és akkor mi lesz a kisállataiddal? Majd gondozza valaki, amíg te nem vagy elérhető az állatkáidnak - végső esetben az Állatvédők.
2020. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!