Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez normális shiftelésnél?

Ez normális shiftelésnél?

Figyelt kérdés

Oké, a legtöbb ember hülyének, hülyeségnek tekinti ezt a témát, azt megkérem menjen tovább vagy ilyesmi.


Shifteltem, és mikor visszajöttem, alvásparalízisem volt. Először shifteltem, és először volt alvásparalízisem is. Ha újra shiftelek, újra megtörténik, vagy csak az elsőnél?



2022. szept. 11. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan mi a kérdés?
2022. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elolvasod újra? A kedvemért? Persze ha nem értesz hozzá, nem kell válaszolni, nem mindenki tud ennek a létezéséről, vagy csak nem hisz benne, idiótaságnak tekinti. Mindenesetre köszi a választ.
2022. szept. 11. 13:36
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Azért elmagyarázhatnád, mert nem hiszem, hogy akkora újdonság.

Hallottam már róla, csak elfelejtettem a fogalmat, mert annyira nem fontos.

2022. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elmagyarázom :) Ez tulajdonképpen a tudatos álmodás egyik fajtája, csak valóságszerűbb, illatokat érzel, tapintást érzel, látod magad a tükörben, amit pl. tudatos álmodásba nem. Ez egy párhuzamos valóság. Írhatsz hozzá scriptet, amiben megadod, hogy nézel ki, ott egy perc mennyi időnek felel meg a crben (current reality). Remélem sikerült jól elmagyaráznom. Van, akinek nem fontos, van, akinek igen. Én például nemrég jöttem vissza egy 4 hónapig tartó shiftelésből.
2022. szept. 11. 14:06
 5/13 A kérdező kommentje:
És azután volt alvásparalízisem.
2022. szept. 11. 14:06
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

A valóságban meddig tartott?


Amúgy elképzelhető összefüggés.

Az alvásparalízis arról szól, hogy az agyad előbb felébred, mint a tested.

Viszont létezik olyan is, hogy álom az álomban... amikor azt álmodod, hogy felébredtél, ébren vagy.

Vigyázz, hogy ne keverd a kettőt.


Végül: ez nem "egyéb" kérdés, hanem álom téma.

2022. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy óra 1 mp-nek számított. Igen, lehetséges akkor az összefüggés. És bocsi, nem láttam az álom téma feliratot! :C
2022. szept. 11. 14:18
 8/13 anonim ***** válasza:

"Egy óra 1 mp-nek"

Mármint fordítva.

2022. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, de a lényeg, hogy értetted.
2022. szept. 11. 14:23
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Akkor figyelj arra is, hogy álomban ez gyakori. A legtöbb álom nagyon gyorsan váltott állóképekből áll, közöttük akár hónapos szünetek lehetnek, amit aztán felébredés után töltesz ki.
2022. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!