Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm másfél...

Van egy barátnőm másfél hónapja. Sokat feljárok hozzá, de ma nagyon furcsa dolog történt...ez normális?

Figyelt kérdés
Most jöttem épp barátnőmtől, és rengeteget csókolóztunk....és nem tudom hogy ez reflexszeruen történt vagy mi, de otthon a húgom felé akartam hajolni....szerintem megszokásból vagy nem tudom....mielőtt jönnének az okosak, nem egyáltalán nem érzek semmit a kishugom iránt...csak olyan furcsa volt hogy felém nézett és reflexből egy kicsit hajoltam de abba a pillanatba kapcsoltam hogy hülye ő nem a barátnőd...ez mi lehetett?
2022. aug. 9. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy önkéntelen, nem tudatos mozdulat reflexből. Nincs jelentése sem jelentősége, már azzal túl lett reagálva hogy kiírtad a kérdést - nincs mit megmagyarázni sem belemagyarázni. Felejtsd el, illetve egy fokkal legyél összeszedettebb, hogy ne forduljon elő másokkal ilyen.
2022. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm....sajnos nagyon túlagyalós vagyok, ez a fő bajom...meg a hipochondriam alapja is
2022. aug. 9. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyesmi
2022. aug. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sima reflex mozdulat,ne agyald túl,mert kènyszergondolatkènt marad meg a fejedben.
2022. aug. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat és a megnyugtatast
2022. aug. 12. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!