Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy állandóan be vagyok rekedve. Elmentem az orvoshoz és azt mondta, hogy vagy így maradok vagy megműtenek, de 20 évig nem fogok tudni beszélni. Én az előbbit választottam. Aztán elmentem egy helyre ahol össze estem és el vitt a mentő(az volt a fura, hogy a mentős részt kívülről láttam) a korházba megműtöttek mert eszméletlen voltam és nem tudták, hogy én azt választottam, hogy így maradok. Mikor a kórházban felébredtem mindenkivel csak Viberen tudtam chetelni. Tudtam, hogy ha nem tudok beszélni akkor ott kell hagynom a gimit és a barátaimat. Úgy döntöttem, hogy a legjobb barátnőmnek megírom, hogy sürgősen találkoznunk kell. Amikor találkoztunk kérdezte, hogy mi történt. Leírtam neki mindent és elkezdett sírni. Aztán meg felébredtem. Azóta ezen gondolkozom, hogy ez mit jelenthet.
2022. szept. 17. 15:06
 1/3 DoItLive válasza:
Én ugyan nem értek hozzá különösebben, de nem lehet, hogy problémáid vannak a való életben a (főként szóbeli) önkifejezéssel?
2022. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, mint az összes többi álom: semmit.
2022. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy semmit.
2022. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!