Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Igazából csak annyira emlékszem hogy egy utazótáskába rejtettem a csontjait valakinek akit megöltem.

Amit egy mosógép alá raktam hogy biztos ne találja meg senki (a mosógép aljában volt egy lyuk, ahova pont befért a táska)

A családtagjaim próbáltak rajtam segíteni, megszabadulni a hullától. Rohadtul pánikoltam és nagyon valóságos volt az egész.

Ha számít valamit, piros volt a táska

És a csontok fele volt csupasz, a többi részén volt hús. És mindig "elugrált" a mosógép (mosás közbe) amitől láthatóvá vált a táska.


Ezt álmodom már lassan minden éjszaka és zihálva kelek fel rá.

Mit jelenthet ez?


2022. szept. 26. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok krimit nézel
2022. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán bűntudatod van és meg akarsz szabadulni a negatív gondolatoktól.
2022. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyet álmodni, valakit megöltem vagy megöltünk ketten egy másik személlyel és elástuk egy pince szerű helyen.

Remélem nem történt meg valójában és csak azért jön elő álmomban mert blokkolta az agyam az eseményt. De nem valószínű, inkább a tudatalatti félelmeim okozzák.

2022. szept. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1

Van benne valami



#2

Lehet, sokminden nyomaszt mostanában, a bűntudat pedig az első helyen van.


#3

Nagyon remélem hogy nem tettem meg. Mennyire durva lenne már 😳



Sokszor gondolkoztam azon hogy mi lenne ha megtenném valakivel, nem maga a gyilkosság érdekel, sőt.. Inkább az hogy el tudnám-e simítani az ügyet. Nyom nélkül. Vagy ha lenne is nyom, zsákutca lenne.

Soha nem bántanék senkit. Soha

Ezért is rosszak ezek az álmok. A legyet se ölöm meg, kiviszem hadd repüljön 😂

2022. szept. 26. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
A légynek és a szúnyognak tudok ártani, de ezen kívül rám sem jellemző a többi élőlény elpusztításának a gondolata.
2022. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy van valami részed amit el akarsz rejteni mások elől,mert rossznak tartod,de néha észre veszik.A családtagjaid segítségét is kérted ebben,de nem teljesen használt.Ezért van az,hogy a mosógép alól néha felbukkan a táska.Ahhoz,hogy meglehessen fejteni az álmot el kell árulnod néhány dolgot!Mik azok a dolgaid amiket el akarsz rejteni mások elől?Mit szimbolizál számodra a piros szín, a táska ,illetve a csont,valamint a hús?
2022. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!