Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Pozitív terhességi teszttel...

Pozitív terhességi teszttel álmodtam. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja babaprojekten vagyunk, de ahogy telik az idő, egyre kevésbé görcsölök rá, nem számolom már vadul a napokat, nem nézegetem a saját tüneteimet nagyítóval. Erre most éjszaka azt álmodtam, hogy a férjem egy pozitív terhességi tesztet fog a kezében. Egyből felriadtam! Ti jártatok már így, hogy ilyesmit álmodtatok?

2022. szept. 27. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Egyszer meg azt álmodtam, hogy kutyát szültem.

2022. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
20%
Én is ezt álmodtam kb másfél hete, október 7 - re nem várom 🤞😊
2022. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Tudat alatt valószínűleg nem engedted még el a rágörcsölést teljesen, vagy csak jár ezen az eszed.

Terhességet nyilván nem jelez. Sokan megálmodták már, hogy babájuk lesz, vagy a baba nemét, de összehasonlíthatatlanul többen vannak, akik álmodtak ilyesmit csak úgy.

Ha nekem annyi gyerekem lenne, ahány babáról álmodtam eddig, jó nagy sz.rban lennék. 🤣

2022. szept. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
19%
Én is pozitív teszttel álmodtam éjjel, hétvégére nem várom 😋🤞
2022. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2-es: én október 8-ra nem várom, drukkoljunk akkor egymásnak:)

Amúgy tudom, hogy az álmoknak nincs jelentőségük, de azért előfordul, hogy van.

2022. szept. 27. 11:28
 6/15 A kérdező kommentje:
4-es: hétfőn akkor tesztelj, megosztod majd velünk is?
2022. szept. 27. 11:30
 7/15 anonim válasza:
0%
2 vagyok, én is szorítok neked. egyidőben nem várjuk akkor nagyjából 🤞😊 bár nekünk ez még csak a második próbálkozós hónapunk.
2022. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Én inkább azon aggódnék, kitől terhes a férjem 🤔 ha már pozitív tesztje van.


En egyébként szívesen álmodnék egy lottó 5össel

2022. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
86%
Nàlam is hasonlò àlom volt nyàron.Azt àlmondtam terhes vagyok,vettem is tesztet,akkor kellett volna megjönnie.Semmi tünetem nem volt,csak a szuper àlmom.😄Erre tök komàsan megcsinàlom a tesztet,meglepetèsemre pozitìv.Kèsőbbre terveztük a kistesòt,de ő jönni akart.Azt mondom 1tesztet megèr,persze ez tök vèletlen volt,hogy ezt àlmodtam,de nàlam tènyleg terhessèget jelentett.🥰😄
2022. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Én is azt gondolom amit szeretnél megjelenhet az álmodban. Én mikor terhes voltam, probléma merült fel, én is azt álmodtam jó hírt kapok és bíztam benne megálmodtam. Sajnos nem így történt, rossz hírt kaptam. Egyébként én is október 8-ra nem várom.
2022. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!