Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha 4 napos...

Lehetek terhes, ha 4 napos menstruációm volt?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekeztünk a párommal, a menstruációm előtt már kb. 3 héttel éreztem a tüneteket; hangulatingadozás, puffadás, mellfájdalom.

Pcos-em van, így sokszor nagyon össze-vissza jön meg, most is július végén menstruáltam és most jött meg múlthét csütörtökön, de mára el is múlt, ami nekem furcsa, mert általában egy hétig megszokott lenni. (Egyébként nem barnás pecsételésem volt, hanem normális piros vérzésem, és darabos is volt) Arra is gondoltam, hogy most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót ahogy megjött és ez rövidítette le? Vagy lehet terhes vagyok? Olvastam olyat is, hogy előfordulhat olyan, hogy később történik a fogantatás és ilyenkor rövidebb a menstruáció.



2022. szept. 26. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Teljesen normális, hogy a fogamzásgátlótól átalakul a ciklus.
2022. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer zavar be.

De ha ennyire aggódsz, miért nem csinálsz egy tesztet?!

2022. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem hogy baba lenne, de ha aggódsz csinálj egy tesztet!
2022. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 4 napos, ha terhes vagyok akkor meg 0
2022. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!