Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában egyre többször...

Mostanában egyre többször álmodom ugyanazt, és kezd aggasztani, hogy valóra válik. Az életemben történt egy fordulópont, és azután jött ez az álom. Lehet, hogy azzal van összefüggésben?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja álmodom gyakran azt, hogy megyek autóval, és egy piros lámpánál nem tudok megállni, csak kicsit lassítani. Pedig álmomban mindig berántom a kéziféket, a motort is leállítom, de csak nem akar megállni az autó.

Aztán arra riadok fel, hogy áthajtottam a piroson.


2010. szept. 26. 16:41
 1/5 anonim válasza:
100%

Valóra válni nem fog, ezt tutira megmondom, Sokat segítene, ha tudnánk mi az a fordulópont.Tudod álmodás közben a bal agyfélteke működik, ami képekben jeleníti meg azokat a gondolatokat amik aggasztanak.(akár tudatalatti is lehet)

Szóval pl, jelentheti azt, hogy úgy érzed az életben rossz irányba haladsz, de nem tudsz megállni. Vagy azt is akár, hogy nem vagy ura saját magadnak, a saját életednek.Szerinted?

2010. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Régebben ideggondjaim voltak, és elzárkóztam a világtól, aztán nemrég visszatértem a normális életbe.

És most végre jól érzem magam, bár ez pár embernek nem tetszik.

2010. szept. 26. 18:44
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok:

Mindenképp úgy gondolom, hogy az álmokat komolyan kell venni, egy ilyen visszatérő álomnak kell, hogy legyen jelentése.Azt jelzi, hogy valami nincs rendben odabent, valami aggaszt.

2010. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy idöben folyton azt álmodtam hogy a párom meghalt és egyedül maradtam.Aztán már én is vele együtt haltam meg. Végül magamban arra jutottam féltem h. elhagy és ez jött le álom formájában.


Sajnos manapság se túl jó minden (vannak dolgok amit nem értek rajta),bár eddig még nem álmodtam semmit vele kapcsolatban ami késik az nem múlik...

2010. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy meg van mit dolgoznod lelkiek teren, mivel irod, hogy voltak gondjaid regen,

tehat most mar elkezdted a valtoztatast, de a lelkiekben meg nem igazan erzed azt, amit leirtal, hogy most mar ujra jol erzed magad.


Tehat mindent elkovetsz azert, hogy ez igy legyen, de legbelul meg mindig nem szuntetted meg azt a gatlast, de sikerulni fog ezt lekuzdeni!


Gratulalok egyebkent, hogy ujra sikerult kimozdulnod, ajanlom a DR Josep Murphy konyveit, a Tudatalatti csodalatos hatalma, Benned az ero stb.

ezek nagyon sokat fognak segiteni lelki teren.

Antikvariumban megtudod vasarolni, mivel nem mai konyvek, es olcsobbak is ott.

2010. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!