Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Akár jelentése is lehet? (nem...

Akár jelentése is lehet? (nem egy átlagos álom szerintem)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és egy Karate Táborban voltam, 1évvel ezelőtt. Délután Edzés után hót fáradtan elaludtam.

Azt álmodtam, hogy sétálok a kőház mellet egyedül és be fordulok a sarkon. Felnézek az égre, hogy jéé milyen szépek a felhők. Egyre jobban néztem őket és tudatalatt hallottam egy kérdést, valami ilyesmi lehetett : hogy Látni akarod,de nem is igazán halottam! Aztán Egyszer csak úgy éreztem, mintha káprázott volna a szemem és a felhőkön egy szobrot látok. Utána mintha eltűnt volna, de Aztán kiélesedett a képe és rögtön utána Megjelent Három másik az összes egy falon volt elhelyezve és a fal közepén egy kapu volt.(a fal többi részét elrejtette a felhő). Teletöltődtem adrenalinnal és szép lassan ezek a dolgok elkezdtek erősödni : Halványan mintha rengett volna a föld; Szép lassan vörösödött a kép.

Aztán már nagyon vörös volt az ég és nagyon rengett a föld. Suttogást halottam, de nem fogtam fel azonnal és csak néhány szót vettem ki, de már nem emlékszem rájuk.

A legfontosabb része az volt ,hogy ahogy erősödtek ezek a dolgok, én úgy éreztem, mintha a Lelkemet akarnák kitépni a mellkasomból, de NEM erővel, hanem Ezzel a kérdéssel: Mit Választatsz? Eközben Fizikailag meg sem Mozdultam még is hihetetlen erővel Fordítottak ki önmagamból és mégis: Élepesztően Izgalmas, Félelmetes, Misztikus, Veszélyes, Jó, Rossz és Titokzatos volt. Az egész lényege a választás volt és egy elmondhatatlan érzéssel tudtam, hogy mi vár rám, ha Igent Mondok. Aztán eszembe jutottak, a dolgok amiket itt szeretek Elsősorban anyukám aztán Nemet Mondtam.


Ezután nem ébredtem fel azonnal, hanem egy másik álomba csöppentem, de az már csak egy zavaró katyvasz volt.

Aztán még napokig volt, hogy elkezdett remegni a kezem és mindig a felhőket lestem.


Ha belemegyek szerintem megszűntem volna ebben a világban.

Nem tudom rosszul döntöttem-e de szerintem igen...

Kicsit olyan volt mint a Mátrixból a kék/piros kapszula és

én az álmot választottam. De Remélem még kapok egy esélyt amikor készen állok rá! :S:S

Nem hiszek a mennyországban, vagy a pokolban.

A szobrokon álló emberek angyalokra hasonlítottak a legjobban. Isten-ben nem mondhatom, hogy hiszek azt sem, hogy nem mert üresek a szavaim...

14 éves voltam szüleimnek nem mondtam el mert nem akartak figyelni rám és mert nem is tudtam elmondani...

Nem Fontosak a válaszok, csak már el akartam mondani valakinek..., de azért érdekelnének vallásos nem vallásos emberektől is.Esetleg hasonló tapasztalatok.

15/fiú


2010. szept. 27. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, de felnőttesen ír a kérdező, hmm ;D


Érdekes a kérdés tárgyköre, és a szkepticizmusomtól eltekintve még én is hajlok afelé, hogy megfontoljam a leírtakat.

2010. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Ez az álom a szíved nyílását jelölte, egyfajta szívcsakra beavatás asztrális szinten. Ugyanis a szívünkkel tudjuk eldönteni mi a jó és mi a rossz. Csak a szívvel. Ott érezzük. Te ezt már tudhatod és akkor egy megmérettetésed volt, hogy mennyire állsz készen a lelki világra. Ez csak rólad szólt és csak Neked. Ami még visszahúz az a földi ragaszkodás, azonban a lelki világban lehet élni úgy, hogy a Földön élőnek számítasz. Tehát nem semmisültél volna meg! A lelki világ az örök és, hogy erről ha nem is tudatosan, de 14 évesen ilyen formában beavatottságot kaptál, na az kivételes!

2010. szept. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nagyon érdekes és nem is számítottam volna ilyenre. A szívcsakra beavatás asztrális szinten nem igazán értem...de egy kicsit utánanéztem, hogy mi is az és le volt írva, hogy mit tapasztalhatunk Helyes és rendellenes működésénél.

És mintha a saját állapotomat olvastam volna, de nem a helyes működésről...Már tavaly sem voltam olyan jól és lehet, hogy ezt akarta így jelezni?! Viszont olyan is volt, hogy szinte egyik percről a másikra Elkezdtem magam nagyon jól érezni, de nem ez a vihorászos jó érzés, hanem inkább nyugalom, béke és önmagam elfogadása jellemezte az érzést. Csak sajnos hamar elmúlik, ha van ilyen...Sosem erőltettem vagy elemzem, egyszerűen csak megélem.

Mit értesz lelki világ alatt mert fogalmam sincs?

Köszi a választ jó volt olvasni!;)


És nyitott vagyok ehhez hasonló dolgokra, de nem hiszek el mindent vakon, mint mondjuk egy katolikus pap a saját bibliájából. Ha van türelmed vagy időt akkor mondhatnál meg néhány ilyen okosságot, vagy tanácsot a javulásra/fejlődésre...mert azt tudom, hogy nem vagyok rendben lelkileg és tegyük fel, hogy ez a rossz szívcsakrám miatt van, ebből a szempontból nézve, hogy an segíthetek önmagamon, vagy ami csodás lenne-hogyan tehetném legalább néhány napra permanenssé a jó szívcsakrát.

De egy Link is jó lenne, mert nem vagyok lusta keresgélni, csak azt nem tudom, hogy hol.

2010. szept. 27. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!