Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mit jelenthet, ha olyan...

Az mit jelenthet, ha olyan emberekkel álmodom, akikkel még csak beszélgetni sem szoktam, egyszóval semmit sem jelentenek nekem, teljesen átlagosak a szememben, de mégis egészen közeli kapcsolatban vagyok velük álmomban?

Figyelt kérdés

Már 2× is volt olyan, hogy egy fiú osztálytársamat megöleltem álmomban, de ezek mind olyanok, hogy még csak nem is tetszenek nekem se külsőre se semmilyen formában, de akkor mégis miért álmodok ilyeneket?

Pl tegnap este is ezt álmodtam, hogy magamhoz öleltem ezt a fiú osztálytársam és azt hiszem egy kicsit sírtam is álmomban, úgy emlékszem őt sajnáltam, miért lehet ez? Ezzel a fiúval semmilyen, de még csak egy egyszerű baráti kapcsolatom sincsen, nem is szólunk egymáshoz, és nem is tetszik nekem. Ez az álom jelenthet valamit?



2022. nov. 5. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Nem lehet, hogy mégis tetszik neked? Nem lehet, hogy te tetszel neki, csak nem tudsz róla? Nem lehet, hogy segítségre van szüksége? Nem szeretnél beszélni vele?
2023. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!