Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt bölcsész egyetemista...

Van itt bölcsész egyetemista lány, akivel kapcsolatban művészetről is lehet beszélgetni ill. múzeumba, színházba stb. járni?

Figyelt kérdés

Tehát az érzékiségen túl a kultúra is fontos lenne. Legyünk egy értelmi szinten.


32f


2022. nov. 2. 22:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
Gondolom te is valami támogatói kapcsolattal házalsz itt a gyakorin :D
2022. nov. 2. 22:46
 2/12 anonim válasza:
Nagyobb probléma az "akivel kapcsolatban" kifejezés. Ezek után milyen értelmi szintet céloz meg vajon meg a kérdező?
2022. nov. 3. 03:22
 3/12 anonim válasza:
Mekiben megtalálod őket.
2022. nov. 3. 06:58
 4/12 anonim válasza:
#2 örülök, hogy ez nem csak engem gondolkodtatott el! 🙂
2022. nov. 3. 07:20
 5/12 anonim válasza:
3-as ,Ádám és Éva kéreti vissza a poénját
2022. nov. 4. 14:41
 6/12 A kérdező kommentje:

2-es és akkor 4-es: azt úgy értettem, hogy kapcsolatban lennék vele. Tehát párként járnánk helyekre, nem kitartanám, mint ahogy 1-es feltételezte. (És milyen érdekes, hogy előre tudtam, hogy bele kell írnom, mert lesz olyan okoskodó, mint 1-es, hogy azt hiszi, sugardaddy vagyok).


Akivel kapcsolatban = akivel párkapcsolatban élve... ezt jelentette a kérdés, nem azt, hogy pl. "akivel kapcsolatban elmondható". Szégyen, hogy ezt magyarázni kell, és ennyire szándékosan félreértitek.


Szerencsére nem jelentkezett senki, úgyhogy nincs itt értelmiségi bölcsészlány, akivel kapcsolatban lehetne eljárkálni helyekre, és nem kitartott kapcsolatban, hanem normális kapcsolatban. :D :D

2022. nov. 4. 14:59
 7/12 anonim válasza:

És ez miért csak bölcsészre lehet igaz?

Én pl. jogász vagyok, de a fél életemet színházban töltöm... Nem csak bölcsészek járnak ám ilyen helyekre.

2022. nov. 6. 10:29
 8/12 anonim válasza:
A hamburger készítesről eesetleg? Szakmába vágó téma
2022. nov. 7. 10:28
 9/12 anonim válasza:
Naa kedves 9-es válaszoló, legyünk igazságosak, lehet, hogy a Burger Kingben
2022. nov. 7. 11:13
 10/12 anonim válasza:
#9 A helyesírásodat elnézve, van miért ordítva röhögni...
2022. nov. 7. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!