Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek lehet valami jelentése?

Ennek lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés

Körülbelül két napja azt álmodtam, hogy a lakásunkban voltam de rajtam kívül nem tartózkodott ott senki. Ami fura, mert az egyik testvéremmel és apámmal élek.

Majd felmentem a testvérem szobájába az emeletre. (Ő egyébként már nem lakik velünk). Amikor viszont kinéztem az ablakon egy brachiosaurust láttam elsétálni a kapu előtt kb 1-2 méterre. Majd még ezek után hallottam, hogy a szomszéd felől jön egy tyrannosaurus rex. Ezért elbújtam az apám hálószobájában lévő tv-s szekrényben. Pár perc bújdosás után rám nyitott egy velociraptor és sajnálattal közölte, hogy ő most meg fog ölni engem, mert a családommal már végzett és ez nem volt neki elég...

Érdekelne, hogy ez jelenthet-e valamit, és ha igen mit? Ezóta az álom óta elég nyugtalan vagyok.



2022. nov. 26. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Te fogod átvátni a Jurassic Park nyitószalagját.
2022. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is már voltak ilyen furcsa álmaim,de nem jelentettek semmit.
2022. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!